צימרים בכנרת בזיל הזול

צריכים זריקת מרץ? צאו לחופשה קצרה! לכל אחד יש צורך בכמה ימי חופש פעם-פעמיים בשנה כדי להשאיר מאחור את לחצי החיים. אין דבר יותר טוב מ-צימרים בשביל להשכיח מכם את הצרות בעבודה לאיזה כמה ימים ולפנות לכם זמן להירגע נפשית וגופנית.

מאז שנות ה-90 זוכים הצימרים לתנופה אדירה ולא קשה להבין למה. הסיבה הראשונה היא זמינותם הגדולה של צימרים פנויים בארצנו, דבר שמציע כמעט לכל אחד להרשות לעצמו בקלות נופש איכותי, גם בשיאה של העונה.

לא זאת בלבד, צימרים ברמת הגולן מציעים לכל האפשרות להזמין חופשה משובחת בקלות. משמעותו של נופש מקומי הזמנה זריזה דרך הטלפון ונסיעה עצמאית למקום, וויתור על טיסות מתאחרות, ביטוח רפואי, או ביקורות דרכונים.

ייתכן שהדבר המשמעותי ביותר זה השקט שהצימרים מציעים. שלא כמו בבתי מלון הומי אדם, צימרים בכנרת הארץ, בדרום ובמרכז בעיקר ממוקמים בתוך יישובים קטנים וישנוניים היכולים להציע את האווירה המושלמת לסופשבוע של שלווה מוחלטת.

זו אולי גם הסיבה העיקרית בגללה צימרים הפכו לפופולריים אצל זוגות המעוניינים בקצת רומנטיקה. לא תמצאו דבר נפלא יותר מלקום בבוקר לקול ציוץ הציפורים, ודרך החלון נשקף נוף טבעי ורענן. כשאומרים צימרים בגליל עליון מתכוונים לסופשבוע של אהבה – חדר נופש מרווח ומאובזר במזרון איכותי, ג'קוזי, מערכת קולנוע, מטבחון ובעצם, כל הדרוש לזוג בכדי שלא יצטרך לעזוב את הצימר במהלך החופשה כולה…

אז אם בא לכם על חופשה איכותית בצימר, שובו אלינו בעוד מספר ימים לקרוא את המאמרים אשר יעסקו בנושא צימר.

כתיבת תגובה