צימרים – זמן להירגע

חופשה איכותית לא חייבת לעלות אלפי דולרים, נופש בצימר ברמה גבוהה יעלה לכם הרבה פחות ויבטיח לכם הנאה רבה. הכל זקוקים לכמה ימי חופש כל איזה חצי שנה בשביל האפשרות לעזוב מאחור את לחצי השגרה. אין דבר יותר טוב מצימרים לשם הסחת דעת קצרה מהעבודה לסופשבוע קצר ולתת לכם את הזמן להרגע גופנית ונפשית.

בשנים האחרונות זוכה ענף הצימרים לתנופה אדירה ולא מסובך לנחש מדוע. תחילה, ניתן להסביר זאת באמצעות הזמינות הרבה של צימרים בצפון ברחבי הארץ, דבר שנותן גם לישראלי הממוצע את היכולת להרשות לעצמו בקלות נופש איכותי, אפילו בתקופת החגים.

לא זאת בלבד, צימרים משפחתיים מציעים לכולם האופציה להזמין חופשה מדהימה מבלי להתאמץ כלל. נופש מקומי קצר משמעותו הזמנה קצרה דרך האינטרנט והגעה עצמאית למקום, בלי שעות טיסה תמוהות, ביקורות דרכונים וביטוח רפואי.

אולי הסיבה המשמעותית ביותר היא השקט המוחלט שמציעים הצימרים. שלא כמו בתי מלון הומי אדם, צימרים בגליל המערבי הארץ, בדרום ובמרכז בעיקר ממוקמים הרחק מהערים, ביישובים היכולים להציע את הסביבה האידאלית לסוף שבוע של שלווה מוחלטת.

זו הסיבה העיקרית שבגללה צימרים הפכו לכל-כך פופולריים אצל זוגות אשר מעוניינים בקצת רומנטיקה. אין כמו לקום בבוקר לשמע ציוץ ציפורים, כשמבעד לחלון נשקף נוף נהדר של טבע ירוק ורענן. אם אומרים אירוח דרוזי אומרים סופשבוע של אהבה – בקתה מאובזרת במזרן איכותי, קמין, ג'קוזי, מערכת בידור, מטבחון ובעצם, כל מה שזוג צריך כדי שלא יצטרך לעזוב את החדר בזמן החופשה כולה…

אז אם מתחשק לכם לצאת לנופש בצימר, חזרו אל הבלוג ותוכלו לקרוא את הטקסטים בנושא צימרים יוקרתיים.

כתיבת תגובה