צימרים יוקרתיים באמירים

מחקרים מוכיחים שאנשים שיוצאים לנופש קצר פעם בכמה חודשים הם בריאים ומאושרים יותר מאנשים שמכורים לעבודה. כולם זקוקים לטיפה חופש לפעמים בשביל האפשרות להשאיר מאחור את לחצי היומיום. אין כמו צימרים פנויים לשם הסחת דעת קצרה מהמשרד לסופשבוע קצר ולתת לכם את הזמן להירגע בגוף ובנפש.

מאז שנות התשעים זוכים הצימרים לתנופה אדירה וממש לא קשה להבין למה. תחילה, ניתן להסביר זאת באמצעות הזמינות הגדולה של צימרים למשפחות בארץ, דבר שמאפשר לכל אחד להרשות לעצמו בקלות נופש איכותי, גם אם מדובר בשיא העונה.

כמו כן, צימרים לקבוצות מציעים לכל האופציה להזמין חופשה מדהימה ללא מאמץ או כאב ראש. משמעותה של חופשה מקומית הזמנה קצרה דרך הטלפון או האינטרנט והגעה באופן עצמאי למקום, בלי הצורך להתעסק עם טיסות בשעות לא נוחות, ביטוח רפואי, או דרכונים.

אולי הסיבה המשמעותית ביותר זו הדממה והרוגע שצימרים מציעים. בשונה מבתי מלון המוניים, צימרים בצפון הארץ ובדרומה ממוקמים לרוב הרחק מהערים הגדולות וההומות, ביישובים אשר מסוגלים להציע את האווירה המושלמת ללילה או שניים של שלווה.

דבר זה מסביר גם מדוע צימרים הפכו לחלופה המועדפת בקרב מזמיני החופשות הרומנטיות. אין כיף גדול יותר מלהתעורר בבוקר לקול שירת ציפורים, ודרך החלון נשקף נוף יפהפה של טבע רענן וירוק. בכל פעם שאומרים צימרים יוקרתיים אומרים נופש רומנטי – בקתה מאובזרת במזרן איכותי, ג'קוזי, קמין, מערכת קולנוע, מטבחון ולמעשה, כל הדברים הדרושים לזוג כדי שלא לעזוב את הצימר במשך כמה ימים…

אז אם גם לכם בא על חופשה קצרה, חזרו בעוד כמה ימים ותוכלו לקרוא את הטקסטים בנושא צימרים.

כתיבת תגובה