צימרים רומנטיים לזוגות

איזה כיך זה לצאת לחופשה קצרה ולחזור לשיגרה בכוחות מחודשים. כל אחד זקוק למעט חופש מדי כמה חודשים בכדי לעזוב מאחור את לחצי השגרה. אין כמו נופש ב-צימרים כדי להשכיח מכם את העבודה והילדים ליום-יומיים ולפנות לכם זמן להרגע גופנית ונפשית.

מאז שנות ה-90 זוכים צימרים ברחבי הארץ לתנופה אדירה וממש לא מסובך להבין למה. הסבר אחד הוא השכיחות הרבה של צימרים לזוגות ואיכותיים בארץ, דבר שנותן גם לישראלי הממוצע את היכולת לממן בקלות נופש איכותי, אפילו אם מדובר בשיא העונה.

בנוסף, צימרים בכנרת מציעים לכולם האפשרות להזמין חופשה משובחת כמעט מבלי להתאמץ. נופש מקומי משמעותו הזמנה מהירה דרך הטלפון ונסיעה עצמאית למקום, ללא החובה להתעסק עם טיסות בשעות מוזרות, דרכונים וביטוח רפואי.

ואולי הסיבה המשמעותית ביותר זו הדממה והרוגע שהצימרים מציעים. שלא כמו בתי מלון הומי אדם, צימרים בגליל העליון הארץ ובמרכזה ממוקמים ברוב המקרים הרחק מהערים, בתוך יישובים אשר יכולים להציע את האווירה המושלמת ללילה או שניים של שלווה מוחלטת.

דבר זה גם מסביר מדוע צימרים הפכו פופולריים אצל זוגות אשר מעוניינים בקצת רומנטיקה. אין דבר נפלא יותר מלקום בבוקר לשמע ציוץ הציפורים, ומבעד לחלון נשקף נוף טבעי ורענן. אם אומרים צימרים ברמת הגולן אומרים סוף שבוע רומנטי – בקתה מרווחת ומאובזרת במזרן איכותי, ג'קוזי, קמין, מטבח קטן, מערכת בידור וכל הדרוש לזוג כדי שלא יצטרך לצאת מהחדר בעת השהות כולה…

אז אם בא לכם על חופשה קצרצרה, שובו אל הבלוג שלנו וקראו את המאמרים אשר יעסקו בנושא צימרים יוקרתיים.

כתיבת תגובה