צלם ארועים בסגנון דוקומנטרי

סרט חתונה מודרני כולל המון דברים: צוות צילום, סאונד ותאורה, עורך וידאו מקצועי ולפעמים אפילו קליפ חתונה אישי – איך מוצאים סטודיו צילום אירועים איכותי? כשמתחתנים, צילום אירועים איכותי ומקצועי הוא אחד מן השרותים שעליהם אין לוותר. אחרי חודשים ארוכים של התרוצצויות ותכנונים, הערב הגדול סוף סוף בפתח. נסיכת הערב המאושרת מבלה את היום ביחד עם אמא והחברות הטובות, בדילוגים בין המאפרת למעצבת השיער. החתן מבלה את השעות האחרונות עד החתונה במדידה אחרונה של החליפה וכסיסת ציפורניים קדחתנית.

כאשר מגיע הערב, כולם צוחקים, מתרגשים ובעיקר שותים המון. שבוע חולף ואז מי זוכר מה היה בחתונה?! אין דבר שמשמר את הזכרונות מהערב החשוב הזה בצורה טובה יותר מדי.וי.די אישי ואלבום מעוצב.

צילום ארועים כבר המון זמן לא כולל רק סרטון וידאו שצולם בלי מספיק תאורה וערימת תמונות מטושטשות שהסידור שלהם באלבום מוטל עליכם; צילום מקצועי מקצועי ומודרני לרוב כולל צוות צילום ותאורה מלא שתפקידו לתעד את הארוע, עריכת וידאו ממוחשבת ושירות עיצוב אלבום אישי, כך שזמן לא רב אחרי הארוע תוכלו לקבל סרט איכותי וספר תמונות יפהפה עליהם תוכלו לעבור בכל פעם שתרצו להזכר מחדש בערב החתונה שלכם.

כשנפגשים עם הצלם בפעם הראשונה, בקשו שיראה לכם דוגמות וידאו וסטילס מחתונות אחרות שאותן צילם ושימו לב האם אתם אוהבים את סגנונות הצילום והעריכה. כמו כן, מאד חשוב לבדוק האם בצהרי יום החתונה מתלווה אל הזוג צלם סטילס בכדי לתעד את החתן והכלה ברגעים לפני החופה. בנוסף, בקשו שאחרי הארוע תינתן לכם האופציה להחליט אילו תמונות ייכנסו לאלבום החתונה, כי רק אתם יכולים להפוך את האלבום לאישי באמת. לבסוף, בקשו לקבל העתקים דיגיטליים של התמונות ובנוסף, מספר עותקים מסרט החתונה, ליתר ביטחון. ולסיום, הדבר החשוב ביותר הוא שתיהנו מכל רגע בערב המיוחד שלכם!

רוצים למצוא צלם ארועים? חזרו בעוד כמה ימים ובדקו את המאמרים בנושאים הבאים:

צלם לחתונה, צלמים מומלצים, צלמי אירועים, צילום מוצרים.

כתיבת תגובה