צפייה ישירה ארץ נהדרת

ארץ נהדרת היא עוד אחת מתוכניות הטלויזיה המצליחות ביותר בישראל שמשודר בצפייה ישירה אצלכם על גביי מסך המחשב, או בחיבור פשוט של המחשב למסך הטלויזיה שברשותכם.

רוצה לראות את עלילותיהם של מומי ושראל בפרק האחרון ששודר בשישי…?

רוצה לראות כל פרקי העונה השל אחת מתוכניות הבידור הטובות בישראל…?

רוצים לפתוח את השבת באוירה טובה עם אילל קיציס וטל פרדימן, חלוצי וייזמי ארץ נהדרת…?!

מהי ארץ נהדרת

תוכנית הסאטירה המצליחה בישראל שמשודרת מדי יום שישי על ידי חברת קשת, בערוץ 2 בטלויזיה ובצפייה ישירה, ארץ נהדרת החלה את דרכה בשנת 2003 והצפייה הישירה בחינם בארץ נהדרת היא כבר אחת החוויות היותר משמעותיות שקיימות בכל בית שני בישראל,

ארץ נהדרת היא תוכנית באוירה הומרסטית וסטירית העוסקת באקטואליות החמות שהועלו במהלך השבוע על סדר היום בישראל, החל מפוליטיקה, אופנה, ספורט וכל נושא אחר שמשודר אצלנו באחת מהתוכניות בצפייה ישירה.

לאחרונה החלו בדרני התוכנית לבצע חיקויים מצחיקים ונועזים של משתתפי בית האח הגדול, שהינה אחת מתוכניות הריאליטי המצליחות בעולם שמשודרת בצפייה ישירה בחינם, בנוסף ניתן למצוא צפייה ישירה בארץ נהדרת, את הדמויות הכל כך מוכרות ואהובות עלינו מתוכניות הבידור השונות, תוכניות הריאליטי כמו הישרדות, רוקדים עם כוכבים ועוד רבים וטובים שמשודרים אצלנו בצפייה ישירה בריאליטי.

הצפייה הישירה בארץ נהדרת מלווה בצחוק מתגלגל עם הקומקאים והשחקנים הידועים בניצוחם של מולי שגב מנהל התוכן של חברת התקשורת "קשת" ובבימוי של יונתן גורפינקל, לתוכנית קהל מעריצים גדול ולא יכול להיות מצב שכל שני מכיר את "לובה" שכל כך מוכרת מהעונה הראשונה של התוכנית בכיכובו של טל פרידמן, "השותפים" שהוקרנה בעונה החמישית בכיכובם של עצלמה זק, מריאנו אידלמן וטל פרידמן שמוסיף לכל מערכון טעם טוב לשאר השבוע.

צפייה ישירה בארץ נהדרת

מה טוב יתר מלראות בצפייה ישירה את אייל קיציס וטל פרידמן, מוסיפים אקשן להומור הישן והנוסטלגי של "חלומות בהקיציס" בשביל שלכם הצופים יהיה הרבה יותר אקשן ועניין.

לראות, להתעדכן ולהיות חלק מהמציאות היום יומית שעל גביי המרקע זו כבר לא בעיה, זה חלק מאיתנו, תנו לעצמכם להתפנק בצפייה ישירה בארץ נהדרת על גביי המסך שלכם, כי ארץ נהדרת זה הבידור שלנו בחיים והבידור זו המציאות של כולנו שרוצים להיות הכי מעודכנים שיש…בצפייה ישירה בארץ נהדרת.

כתיבת תגובה