קייטרינג בחיפה


מהם הדברים החשובים בעת הזמנת קיטרינג לאירוע?

זה לא משנה כמה תשקיעו באירוע שלכם – אלף מוזמנים בגן מפואר, תביאו מופע חי מצוין, תשקיעו עשרות אלפי שקלים על העיצוב ואם החופה שלכם תהיה הכי מרגשת בהיסטוריה – עדיין המדד הכי חשוב בעיניהם של האורחים שלכם הוא האוכל. הצבא הוא לא היחיד הצועד על קיבתו, גם האורחים שלכם פועלים באותה הצורה, לכן כשתחפשו קייטרינג לאירועים, מלבד הטעם הטוב יש מספר דברים נוספים עליהם אסור להתפשר.

מגוון: לפי שיטת השווארמה כולם יודעים שלא מחומוס לבדו ניצור את המנה, לבסוף, מה שקובע הם הסלטים והרטבים. הישראלי הטיפוסי חובב מבחר מנות עיקריות מהן אפשר לבחור ולמלא את הצלחות, לפיכך, כדי שכולם יהיו שבעי רצון וגם סתם שבעים, מומלץ מאוד לשכור קייטרינג בגליל שיציע לאורחים מספר רב של מנות.

צורת ההגשה: זו שאלה גדולה, האם ללכת על בופה אשר מקל על הכיס ומציג בפני האורחים שלכם מגוון מנות מהן אפשר לבחור, או במלצרים שיגישו לשולחנות, שיטה שהוכיחה את עצמה כנוחה לאורחים. פעמים רבות, אנשים מבוגרים מעדיפים את השיטה המסורתית, אולם אם עיקר המוזמנים הם צעירים, בופה הוא הבחירה העדיפה.

הקינוחים: אנשים אוהבים קינוחים. בשלב הזה מומלץ לקחת דווקא קינוחים רגילים ופשוטים שבטוח שכולם אוהבים, על בסיס פירות ושוקולד.

הלבטים הכי גדולים הם האם לספק קייטרינג כשר, במקרה הזה הגורם שהכי משפיע זה המוזמנים. אם עיקר קהל האורחים שומרים כשרות צריך להתחשב בהם, רגשותיהם ואמונתם – הרי הם אלה שלבסוף ייהנו מהאוכל.

קרוב לוודאי שבחירת חברת הקייטרינג והרכבתה תפריט לערב יהיו הקביעות עם ההשפעה הגדולה ביותר על האירוע המיוחד שלכם ואיך שהוא נתפס בעיני המוזמנים, אז בחרו בחוכמה – כי תמיד הדבר החשוב ביותר הוא בקייטרינג באירוע.

אם מתחשק לכם לקרוא עוד בנושא קייטרינג באשדוד, קייטרינג ברעננה או קייטרינג בחיפה, חזרו אלינו בקרוב כדי לקרוא את המאמרים הבאים בנושא. קריאה נעימה!

כתיבת תגובה