קייטרינג בישראל 2010

עונת החתונות בפתח ואיתה גם מגיעים הטרנדים הקולינריים האחרונים – אם גם אתם חוגגים אירוע גדול אז וודאי שכבר הספקתם להתוודע למגמות בתחום לחודשים הקרובים.

האם קיים קייטרינג גלאט כשר איכותי? האם ללכת על קייטרינג בשרי או חלבי? האם יש הבדל בין קייטרינג לבר מצווה וקייטרינג לחתונה? ואילו חידושים קיימים בתחום הקייטרינג לאירועים?

קייטרינג גלאט כשר

במשך שנים התרגלנו לכך שאפשרויות לאירוע גלאט כשר הן מצומצמות בהרבה מאירועים אחרים, אך לא עוד. העשור השני של המאה העשרים ואחת מציע לנו מגוון שירותי קייטרינג כשרים באיכות של מסעדות גורמה ובמחירים שווים לכל כיס.

קייטרינג בשרי או חלבי

ואם כבר בנושאי כשרות עסקינן, תמיד עולה השאלה אם לערוך קייטרינג חלבי או בשרי. באופן כמעט חד משמעי, ההמלצה היא להציע מנות בשריות. הקהל הישראלי הורגל לקבל מבחר נאה של בשרים בכל אירוע ופחות מכך ייחשב לחוסר השקעה.

קייטרינג לבר מצווה וקייטרינג לחתונה

חתונה ובר מצווה שניהם נחשבים לאירועים גדולים, ועם זאת, בחתונה נוטים להשקיע מעט יותר ברמת האוכל. לכן חתונות יותר יקרות – הן למארגנים והן למוזמנים – וקיימת ציפיה מצד החוגגים לסעודה של ממש. לכן מומלץ בחתונה להציע מבחר גדול יותר של מנות, בשר מובחר, הרבה מתאבנים ושתייה איכותית, לעומת בר מצווה שבה אין חובה זו.

קייטרינג 2010 – טרנדים ומגמות

בשנים האחרונות מושם הדגש על איכות גבוהה ומבחר רב, בצורות הגשה שונות. התפריט המושלם כולל הרבה בשר, הרבה סלטים, מנות קטנות ומנות בינים לצד המנות העיקריות כדי שכולם מוצאים את מה שהם אוהבים ויכולים לאכול ממנו המון. ניתן לשלב בין קייטרינג אסאדו משובח לסושי, אוכל מקסיקני לצד ישראלי, הררי קינוחים בשלבים שונים של הערב ולא לקמץ כדי שיהיה מספיק לכולם.

מתכננים חתונה גדולה או חגיגת בר מצווה מרגשת, שלפו תפריטים והתחילו לתכנן – שיהיה בתיאבון!

למידע נוסף, טיפים והמלצות, בקרו באתר www.c-raul.co.il/

כתיבת תגובה