קייטרינג גורמה לכל אירוע

מחקרים מראים שאולי חתונות לא תמיד נזכרות לטובה בזכות אוכל איכותי שהוגש בהן, אך הן בהחלט נשארות זכורות לרעה אם האוכל היה גרוע…

גם אם תשקיעו בכל פרט ופרט באירוע שלכם – בגן האירועים הכי נחשק, תביאו מופע מצוין, תדאגו לעיצוב נקי ויקר ותעניקו לאורחים עשרות ריגושים – עדיין הדבר הכי חשוב בעיניהם של האורחים שלכם הוא האוכל. לא רק צבאות צועדים על קיבתם, כי אם גם המוזמנים באירוע, לכן כשתחפשו קייטרינג לאירוע, לא רק טעם האוכל הוא חשוב – יש מספר דברים נוספים עליהם אסור לוותר.

מבחר עשיר: מתודת הפלאפל טוענת שלא על החומוס לבדו תתמלא הפיתה, הדבר המשפיע ביותר הוא השילוב המנצח של הסלטים והרטבים. הישראלי הממוצע אוהב מבחר מנות ותוספות מהן ניתן לקחת ולהעמיס את הצלחת, ולכן, כדי שכולם יהיו שבעים ושבעי רצון, כדאי לשכור קייטרינג חלבי שמציע מספר אפשרויות.

הגשה לשולחן או הגשה עצמית: זהו אחד השיקולים הכי משמעותיים, האם להגיש בבופה שמקל על הכיס ונותן לאורחים מבחר מנות מהן ניתן לקחת, או הגשה מסורתית לשולחן, מה שאורחים רבים מעדיפים. בדרך כלל, המבוגרים מעדיפים הגשה לשולחנות, אבל אם מרבית הקהל מורכב מצעירים, בופה היא הדרך.

לגבי הקינוחים: הקינוח הוא הדובדבן בקצפת של הארוחה. פה מומלץ לבחור דווקא קינוחים רגילים ופשוטים שבטוח שכולם אוהבים, על בסיס שוקולד ופירות.

העניין שלגביו הכי חשוב להכריע הוא האם להציע קייטרינג כשר, כאן מה שהכי משפיע זה האורחים שלכם. במקרה שמרבית קהל המוזמנים מעדיפים כשר צריך להתחשב בהם, רגשותיהם ואמונותיהם – כי הם אלה שבסופו של דבר אמורים להנות מהארוחה.

קרוב לוודאי שבחירת חברת הקייטרינג והרכבת התפריט יהיו הקביעות עם ההשפעה הגדולה ביותר על האירוע המיוחד שלכם, אז בחרו בחוכמה – כי תמיד ההשקעה הכי חשובה היא בקייטרינג.

אם מתחשק לכם לקרוא עוד בנושא קיטרינג לבר מצווה, קייטרינג גלאט כשר או על קייטרינג גורמה, חזרו אלינו בקרוב כדי לקרוא את הטקסטים הבאים בנושא. יום טוב!

כתיבת תגובה