קייטרינג טבעוני – הבחירה של הישראלי החדש

לצד הדברים הסטטיים, הפוליטיקה והמצב הדמוגרפי, ההגירה והשלטון, החשש ממלחמה והעבודה היומיומית, הישראלי אוהד להתחדש, להשתנות, ובעיקר לחגוג. אירועים, חגיגות, מסיבות, כל אלו הם חלק משגרת החיים של הישראלים, והקייטרינג הוא בדרך כלל הלב של האירוע.

עם השנים מגיעים השינויים, והחברה הישראלית המתקדמת והמשתנה בוחרת בחדש ומשחררת את הישן. הקייטרינג הטבעוני הפך בעשור האחרון מעניין שולי של מקורבים לרעיון לטרנד ששוטף את הארץ ומשאיר אחריו אנשים שבעים ומחייכים.

אם אתם עומדים לפני הכנות לאירוע גדול, חתונה, בר או בת מצווה, אירוע בעבודה, השקה של מוצר או פשוט אחד מחגי ישראל הרבים והמשביעים, הרי שמנות טבעוניות בקייטרינג עשיר ומגוון הן מה שירים את האירוע.

המוסריות שבקייטרינג טבעוני

ישנן אינספור סיבות לבחור בקייטרינג טבעוני לאירוע שלכם, אך אנו ניגע לרגע בבחירה המוסרית, כדי לתת נפח לבחירה היפה שלכם שמתעלה על ההתניה החברתית ומצליחה להביא עוד עומק למעשים שלנו.

הפן המוסרי – לא משנה אם אתם בעסקי המיתוג או פשוט ברצון לעשות חיים עם המשפחה, כל אירוע הוא סיבה למסיבה, ועם השמחה יש תמיד את הידיעה כי אפשר לעשות את העולם טוב יותר.

כשאנו בוחרים למנוע סבל מבעלי חיים, לבחור לא להשתתף, אפילו לרגע, בתעשייה שלצערנו מתגלה כלא מוסרית בישראל, הרי שמוסיפים שמחה על שמחה, עם הידיעה הפנימית כי עשינו משהו טוב, אבל טוב במיוחד.

המגוון הייחודי בטבעונות

שלא כמו קייטרינג בשרי, הקייטרינג הטבעוני דורש מהשף גמישות יוצאת דופן ויכולות מרהיבות בהתנהלות עם החומרים. הרגלי התזונה של רב הישראלים מובילים להרמת גבה וסימן שאלה בכל הנוגע לאוכל טבעוני.

קייטרינג המגיש מנות טבעוניות חייב לגוון, להפתיע ולהדהים את הקהל, כדי לגשר על הפער, לסגור את הפיות הפעורים בתמיהה, ולדאוג שהם יהיו עסוקים בלעיסה והתמוגגות.

מסיבה זו תופתעו לגלות כי מגוון המנות לבחירה בקייטרינג 100% טבעוני רחב הרבה יותר מזה של קייטרינג אחר. בטבעונות ישנו שפע, שכל מה שהוסר ממנו הוא הבשר, הביצים והחלב. הערניים מבינינו ידעו לשים לב כי רוב הסלטים גם ככה טבעונים, אך גם הם יופתעו מהשפע והיצירתיות של קייטרינג על טהרת הטבעונות.

 

כתיבת תגובה