קייטרינג לאירועים במרכז

מי לא אוהב אוכל טוב?

לא יעזור כמה כסף ומאמץ תשקיעו באירוע שלכם – תערכו אותו במקום הכי יוקרתי, תזמינו את התקליטן הכי מבוקש, תשימו עשרות אלפי שקלים על פרחים ותנו לאורחים שלכם ריגוש אחרי ריגוש – עדיין המדד הכי משמעותי בעיניהם של רוב האורחים זה האוכל. לא רק צבאות צועדים על קיבתם, אלא גם המוזמנים באירוע, לכן אם מחפשים קייטרינג, יש חשיבות לא רק לטעם האוכל – יש מספר דברים נוספים עליהם פשוט אסור לוותר.

מבחר מנות: לפי עקרון הפלאפל נטען שלא על הטחינה לבדה תתמלא הפיתה, הדבר המשפיע באמת הוא השילוב המוצלח בין רטבים לסלטים. ישראלים מעדיפים ערב רב של מנות עיקריות מהן אפשר לבחור ולקשט את הצלחות, לכן, כדי שכולם יהיו שבעים ושבעי רצון, מומלץ לבחור קייטרינג בשרי עם מספר רב של מנות ותוספות.

הגשה: זוהי שאלה משמעותית, האם לבחור בבופה אשר חוסך בהוצאות ומציע לאורחים שלכם מגוון מנות שמהן אפשר לבחור, או הגשה לכל שולחן, שיטה שאורחים רבים מעדיפים. על פי כלל, קהל מבוגר מעדיף הגשה לשולחן, אך במידה ורוב המוזמנים צעירים, בופה הוא הבחירה העדיפה.

לגבי הקינוחים: כולנו אוהבים קינוחים. פה מומלץ לקחת דווקא קינוחים רגילים שכולם אוהבים, שוקולד, פירות וגלידה.

העניין שלגביו הכי חשוב להכריע הוא האם ללכת על קייטרינג כשר, וגן במקרה הזה הגורם הכי משפיע הוא המוזמנים שלכם. אם מרבית האורחים שומרים על כשרות אזי יש להתחשב בצרכיהם, רגשותיהם ואמונתם – שהרי הם אלה שאמורים להנות מהארוחה.

כנראה שבחירת שירות קייטרינג והרכבתה תפריט לערב יהיו ההחלטות בעלות ההשפעה הגדולה ביותר על הערב האירוע שלכם, אז עשו זאת בחוכמה – כי לא משנה מה יאמרו לכם, ההשקעה הכי חשובה באירוע היא באוכל באירוע.

אז אם מתחשק לכם לקרוא מאמרים נוספים על קייטרינג בשרון, קייטרינג אסאדו ועל קייטרינג לאירועים, שובו בהקדם כדי לקרוא את הטקסטים הבאים בנושא. קריאה נעימה!

מתעניינים באירועים? מחפשים צלם מנוסה שיהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח באמת? בקרו עכשיו באתר דוד אסייג.

כתיבת תגובה