רוצים דוד שמש אמקור?

מחפשים אינסטלטור שמתמחה בדודי שמש?

זה ממש לא משנה אם מדובר ביום חורף סגרירי או יום קיץ שטוף שמש, אין דבר מרענן יותר ממקלחת חמה אחרי יום עבודה משמים. יש ימים שבמהלכם רק מחכים להגיע הביתה ולהתקלח, ואז הסיוט הכי גדול הוא מים קרים בגלל דוד שמש מקולקל.

נזילה מהבוילר? התפוצץ צינור? צריך להדליק את הדוד שעות בשביל מקלחת קצרצרה? תוכלו להזמין אינסטלטור דודים ותוכלו לפתור את הבעיותיכם במהירות!

רוצים דוד שמש אמקור? אין מה לעשות, לפעמים הזמנת טכנאי היא הדבר היחיד העומד בינך ובין שקט נפשי.

איזה מידע שימושי אפשר לתת לכם בנושא דוד שמש כרומגן?

– קודם כל, כל פעם שמזמינים טכנאי דוודים, חשוב מאוד לשאול אם יש לבעל המקצוע את כל ההסמכות לעבודה. כמו בכל פעם אחרת, עדיף להזמין עבודה אצל בעל מקצוע לפי המלצות של חבר טוב ואמין.

– במידה ורכשתם את הדוד לפני פרק זמן הקטן מ-5 שנים, אז הוא עדיין באחריות. חפשו את תעודת האחריות וקראו לשירות תיקונים מטעם החברה בחינם.

– צריכת מים גבוהה בצורה לא אופיינית הם פעמים רבות סימן שאולי יש נזילה, אפילו אם התקרה, הקירות והרצפה נראים יבשים לחלוטין.

– בכדי למנוע תקלות בדודי שמש או חשמל שווה לחבר למערכת הראשית מסנן אבנית, ולערוך שטיפה פנימית של הדוד פעם בשנתיים.

– בשוק קיימים טכנאים רבים, ולכולם יש ידע בשרברבות, אך רק חלקם הם גם אינסטלטורים מוסמכים. אם אתם יכולים להזמין טכנאי דודי שמש שהוא גם אינסטלטור מוסמך, עשו זאת ללא היסוס! מכיוון שבעל המקצוע יוכל בקלות לעזור לכם בכל בעיה שלא תהיה, גם אם היא התרחבה לשאר הצנרת בבית.

הכי חשוב, בררו כמה שיותר פרטים על בעל המקצוע, שאלו את כל השאלות ותוכלו להחזיר במהרה את המים החמים למקלחת!

אז במידה ואתם צרכים דודי שמש מחירים, הגעתם למקום הנכון! גילשו לאתר www.enos56hjlm.org.il/ והתוודעו את כל האינפורמציה בנושאי אינסטלטורים. המשך קריאה מהנה!

כתיבת תגובה