רוצים לחסוך בעלויות החשמל

רוצים לחסוך בעלויות החשמל? הנה מספר עצות מאתר חשמלאי ברשת, טיפים לחסכון בעלויות החשמל:

מזגנים- כולם אוהבים מיזוג אבל לא כולם יודעים שניתן לחסוך בעלויות החשמל: אם תכוונו את המזגן ל- 25 מעלות תצרכו פחות חשמל ותוכלו לחסוך כסף. פתרון נוסף הוא מאווררי תקרה, מאווררים כאלה נוחים במיוחד בשעות אחר הצהרים והערב, הם יוצרים רוח נעימה ויכולים לחסוך לכם כסף רב כתחליף למזגן שפועל 24 שעות.

מכשירים -בכל בית יש מספר רב של טלוויזיות ומחשבים, לכל טלוויזיה מחובר גם מכשיר DVD וממיר של אחת מחברות הכבלים. בשעות הערב שכולם הולכים לישון ובמיוחד שאתם לא בבית מומלץ לכבות את כל המכשירים לחלוטין.

החלפת מנורות- ניתן לחסוך כסף רב בחישוב שנתי ע"י החלפת המנורות לנורת פלורסנט, נורות אלה חוסכות חשמל וגם אורך החיים שלהם גבוה בהרבה מנורות רגילות, בהשקעה חד פעמית תוכלו לחסוך חשמל רב בטווח הארוך.

מכוונים- שעון שבת הוא פתרון נהדר והמצאה גאונית לשומרי שבת אבל לא רק, אם אתם רוצים להתקלח ולהדליק דוד חשמל מומלץ להתקין לו טיימר, במקרים רבים אנחנו מדליקים את דוד החמום אבל שוכחים לכבות אותו.

רוצים להירדם עם מזגן? כוונו שעון שבת או טיימר לשעתיים קדימה והמזגן יכבה לבד שאתם כבר חולמים חלומות קרים… אותו הדבר לגבי מוצרי חשמל אחרים, אשר להתקין לבד או להזמין חשמלאי מוסמך.

כביסה וייבוש- רוצים להפעיל מכונת כביסה? חכו שיהיו לכם מספיק בגדים מלוכלכים, מכונת כביסה ומייבשי כביסה צורכים חשמל רב לכן אין טעם להפעיל אותם בשביל מספר קטן של בגדים. אפשרות נוספת לחסוך בעלויות היא לתלות את הבגדים בחוץ, מבלי שימוש במייבש כביסה.

מטיילים- יצאתם לחופשה ארוכה? סוף שבוע? מומלץ לנתק את כל המכשירים מהחשמל, יש לכם מקרר שאתם רוצים להשאיר פעיל? אזעקה? תוכלו להוריד את כל הכפתורים בארון החשמל מלבד הכפתורים שמפעילים את המכשירים שאתם רוצים להותיר דולקים.

עוד המון מידע אפשר למצוא באתר חשמלאי בהרצליה ועוד באתר www.hone.co.il

כתיבת תגובה