רוצים מנקה בתים?

מרבית האנשים מעדיפים להתגורר ולעבוד במרחב נקי ומסודר. הסיבה לכך פשוטה מאוד, ניקיון מיוחס אצלנו לתחושה נעימה, כאשר יש פחות לכלוך יש בריאות טובה יותר, ובקיצור, כאשר הכל מסביב נקי האוויר טוב יותר וכמובן גם האווירה.

העניין הוא שלא תמיד אנחנו פנויים לדאוג לנושא הניקיונות את הבית בעצמנו ואנו מעדיפים להזמין צוותי ניקיון שיעשו את העבודה במקומנו. עם זאת, לא חסרים סיפורים על אנשים אשר שכרו צוות נקיון ונתקעו עם צוות של חובבנים, צוותי ניקיון שקבעו איתם ופשוט לא הגיעו, שירותי הברקה שגרמו נזקים בשימוש בחומר הלא מתאים, או סיפורים שבהם הדבר היחיד שעבר נקיון הייתה קופסת התכשיטים של האשה…

בעלי עסק או בית ולא רוצים לשבור את הראש עם סדר וניקיון? צריכיםלהבריק את הרצפה או לנקות את הבית אחרי שיפוץ? רוצים מנקה בתים? איך ניתן למצוא את נותני השירותים הכי טובים בקטגוריית נקיון דירות?

– כדאי מאד להזמין ניקוי ריפודים כמה שיותר מוקדם, ביחוד אם מתכננים לשפץ את הדירה בקיץ ובמהלך תקופת ראש השנה ופסח.

– אסור להסתפק בשום הצעה לעבודה לנקיון ופוליש שניתנת בטלפון. הקפידו לדרוש מבעל המקצוע שיבוא, וגם שייתן את ההצעה במסמך חתום.

– אל תתפתו לקחת הצעות נמוכות במיוחד. נקיון ויסודי ופוליש לדירה ממוצעת תחת 1200 שקל צריך להעלות שאלות.

– חשוב מאד לוודא שהצעת המחיר שאתם מקבלים לניקיון תכלול גם שמוש במכונת הברקה, כדי שלא תשארו תקועים עם מקצוען שרק משתמש בסמרטוט ודלי.

רוצים למצוא ניקוי שטיח? שווה לכם לקרוא גם בקטגוריה של עוזרת בית נקיון. בהצלחה!

כתיבת תגובה