רכישת דוד שמש

כולנו תלויים בו, כולנו רוצים מים חמים, בלילה, ביום, בבוקר, במיוחד בחודשי החורף, אז מה חשוב וצריך לדעת על דוד שמש? הנה כמה עצות ותשובות לשאלות חשובות.

רכישה- מהיכן לרכוש? יש מספר אפשרויות: הפחות טובה מכולם היא לבצע רכישה לבד והתקנה לבד, עבודה בגובה רב יחד עם התקנה שאולי נשמעת קל, זאת אינה משימה פשוטה. הפתרון הטוב ביותר הוא לרכוש דוד דרך בעלי מקצוע המתמחים בכך ואז תוכלו לקבל גם ייעוץ על הדוד המתאים לכם וגם לקבל התקנה מקצועית.

מחיר- עלות התקנת דוד שמש חדש משתנה לפי סוג הדוד, הנפח וכמובן היכן אתם רוכשים אותו, אם נחשב מחיר ממוצע של דוד שמש המתאים למשפחה של חמישה נפשות, המחיר הממוצע יהיה 1800-2000 ₪.

אפשרות נוספת היא לרכוש דוד שמש ישירות דרך החברה המייצרת, לא תמיד תקבלו מחירים טובים יותר ובכל מקרה תאלצו להזמין בעל מקצוע על מנת להתקין את הדוד.

מה מתאים לכם? יש מספר חברות המציעות מגוון דודי שמש, אם מדובר על משפחה גדולה כדאי לרכוש דוד שמש בנפח גדול של 120 ליטר, משפחה קטנה יכולה להסתפק בדוד של 80 ליטרים.

שמירה ותחזוקה- טיפול נכון מאריך את חיי הדוד וגם מבטיח לכם מים חמים באופן מיידי, בדיקה פשוטה בתחילת כל חורף תעשה את העבודה, אתם יכולים לעשות זאת לבד או להזמין בעל מקצוע. ניקוי אבנית, בדיקת גוף חשמל, ניקוי הקולטים ובדיקה של הצינורות תסייע לכם לאתר בעיות.

חסכון בחשמל- מדינת ישראל שטופת שמש גם בימי החורף, אתם יכולים ליהנות ממים חמים גם בימי החורף בהם יש שמש, במידה ואין מספיק מים חמים ניתן להדליק את הדוד לזמן מסוים.

העצה הטובה ביותר לחסכון בחשמל: התקנת טיימר, מכוונים את השעון לזמן הרצוי ולא שוכחים את הדוד דולק שעות ארוכות.

המלצות על בעלי מקצוע ניתן למצוא באתר www.duud.co.il

כתיבת תגובה