שאיבת שומן בבטן

בשנות האלפיים אחוז גדול מהנשים והגברים עוברים ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים כאלו ואחרים, מה גורם להם לעשות זאת והאם גם אתם הייתם מוכנים לסבול כאב ולהוציא הרבה כסף עבור הזכות להיות יפים יותר? קחו מדגם של נשים וגברים בסביבתכם, וככל הנראה תגלו שלפחות כמה מהם כבר עברו טיפול אסתטי זה או אחר. וגם כאלו שלא, אפשר לדעת בביטחון שהם חשבו על העניין הזה – אם עדיין לא הספיקו לקבוע תור לטיפול… המבוכה הקשורה ברפואה הפלסטית היא נחלת העבר – טכנולוגיה חדשנית, מחירים הגיוניים, מידת מקצועיות והרצון הקולקטיבי להיראות טוב יותר הפכו את הרפואה האסתטית לפופולרית מאי פעם.

ניתוח קוסמטי היא החלטה גדולה וקשה, החלטה שדורשת כוחות נפשיים רבים, סיבולת פיזית ובעת תקופת ההחלמה, גם כמויות של סבלנות. מומלץ מאוד שתבחרו ברופא מוכר, אדם שאתם הייתם מוכנים ללכת אחריו באש ובמים והיכנסו לתוך התהליך רק במידה ואתם שלמים ב-100 אחוז עם בחירתכם, מכיוון שכל שינוי בגופנו הוא שינוי סופי.

מה צריך לשאול אם מתכננים לשכור את שירותיו של מנתח פלסטי, ומאילו דברים יש להיזהר? רוצים לקבל פרטים על שאיבת שומן? להלן כמה עצות שימושיות שיאפשרו לכם לקבל את הטיפול הכי טוב שיש:

– ניתוח אף: בקשו שיראו לכם תיק עבודות של הרופא שאצלו בחרתם לעבור את הניתוח, באופן זה תהיו מסוגלים להתרשם מניסיון שלו וכן לניתוחים שביצע בעבר.

– בשבוע הראשון אחרי הניתוח הפלסטי סביר שתתקשו לצחצח שיניים. לפיכך אפשר, כתחליף, לעשות שימוש במי-פה כדי לשמור על היגיינת השיניים.

ניתוח חזה: דירשו שיראו לכן את תיק העבודות המצולם של המנתח שאצלו בחרתן לעבור את הטיפול, זו דרך שבאמצעותה ניתן להיוודע לנסיון שלו ולראות תוצאותיהם של טיפולים שביצע.

– אחרי שעוברים הגדלת חזה כדאי מאד לעסות אותו פעמיים-שלוש ביממה, על מנת למנוע התקשות של השתלים. בקשי מהרופא הוראות מדויקות לדרך ביצוע העיסויים.

טיפולי בוטוקס ומתיחת פנים: בטיפולי פילינג בהם משתמשים בחומצות אלפא-ביטא, חשוב מאד להמתין עד לעונת החורף. בנוסף, חובה לעשות שימוש באמצעי הגנה מהשמש בתקופת הטיפול ובשבועות שאחריו.

– כדאי מאוד להמנע מעישון כשלושה-ארבעה שבועות הן לפני והן אחרי שעוברים ניתוח פלסטי, כי עישון מאט את קצב קרישת הדם ומאריך את תהליך החלמת העור והגוף מהניתוח.

תחום הפלסטיקה הוא תחום מרתק ומלא מידע, במידה ואתם רוצים לשמוע עוד בנושא טיפולי שאיבת שומן ועל שאיבת שומן מהירכיים, משתלם לכם להציץ במאמרים הבאים שלנו שבנושא שאיבת שומן מחיר או לבקר באתר שאיבת שומן מהבטן. והכי חשוב שתעברו את הטיפול על הצד הבטוח ביותר ושתהיו מרוצים מהתוצאות. ושנהיה בריאים!

כתיבת תגובה