שידוכים

במאמר זה נדון על כמה היבטים חשובים אסטרולוג צריך לנתח לפני מנבאים התאמה טובה בין שני אנשים. אבל קודם בואו לגלות מה עובר על זוג של השיטות הפופולריות אימצה לייצור או תאימות התאמה בארצות המערב והודו. כשמדובר, לתאימות או שידוך, סימני שמש מקבלים חשיבות רבה במערב. הרעיון של תאימות על בסיס סימני שמש הפך כל כך פופולרי במערב שגם פשוט עם נמצא מדבר על זה ולשאול שאלות על זה. כאילו אני בת מזל אריה, אני תואם עם בתולה? האם גדי התאמה טובה עבור בני מזל תאומים או לא? זכרים עם אשר סימן השמש הם הטובים ביותר ואת הזכרים שבה סימן השמש הם הגרועים ביותר וכמו כן אשר נקבות סימן השמש הן אחד הטוב ביותר ואשר הם הגרועים ביותר. כל כך הרבה דיבורים על תאימות ורק את המיקום של השמש נחשב או לפעמים את המיקום של ונוס הוא גם נחשב.

אנשים רבים להאמין בתאוריה הזו תלויים רק כמה תאריכי סט של כל חודש כדי לחזות את סימן השמש של אדם ולא טורחים באמת יסתכלו ההורוסקופ ולבדוק אם השמש תוצב השלט שמציין את התאריכים או שלא. וזה הופך להיות חשוב יותר כאשר השמש עוזבת היכנס אחד והזנת סימן נוסף. במקרה זה סימן השמש של אדם חזה רק על ידי בהתחשב התאריך בחודש הלידה שלו לא יכול להיות סימן השמש שלו בפועל פשוט, כלומר את השלט שבו השמש מושמת בהורוסקופ שלו או תרשים לידה. וזה חוזר על ניתוח התאימות שנעשה על ידי הסתכלות שמש הסימנים לבד, זה אולי מושג אשר משתמש בהיקף מצומצם מאוד של האסטרולוגיה אשר אחרת מדע מאוד עצום ויש לו כל כך הרבה יותר להציע מאשר רק סימן אחד, לדעתי .

אני מתכוון איך אתה יכול לחלק את כל אנשי העולם ב 12 קטגוריות ולאחר מכן פעלת מתמטיקה פשוטה מאוד לחשב את התאימות. זה פשוט לא עובד ככה. ישנם מספר רב של אנשים בעולם שיש אישים ודמויות שונות אפילו עם סימן השמש זהה. אז זה לא הגיוני הרבה כדי לחזות את טבעו של אדם או תאימות של אדם אל האדם האחר וזאת על פי סימן אחד בלבד. כל כדור הארץ, לחתום היבט של ההורוסקופ צריך להיבדק על השפעות טובות או רעות שלהם, את הכוח של טוב ואת Yogas רע שנוצר בהורוסקופ ואת הזמן של ההשפעה של Yogas אלה צריך גם להיבדק לפני לניבוי כל התאמה הֲכָנָה. יש לי עדים רבים במקרים בהם התאמות נעשו על בסיס סימני השמש לבד למרות היותו תואם באופן מלא על פי התיאוריה של שמש סימנים, הם נפלו שטוח כמו הגורמים החשובים ביותר השלטת נישואין תאימות הורוסקופים שלהם היו לא נוחים עבור זוגות. אז שוב, אדגיש על החשיבות של ניתוח הורוסקופים המלא של שני הצדדים המעורבים לפני לניבוי כל או תאימות . לחץ כאן לקבלת שידוכים התאמות ו משרד שידוכים ועכשיו בוא נמשיך הלאה לאמונה הרווחת ביותר עבור שידוך באסטרולוגיה ההודית. זוהי כנראה הרגיש ביותר ואחת אמונות ביותר מערכת ההינדית נישואים המכונות גונה עבור שידוך. במערכת זו את מיקום הלידה של הירח נתפס הוא Horoscopes ולאחר מכן נקודות המכונה מוקצים על בסיס התאמה של התיאורים הבאים:

וסיה טארה יוני גאנה נאדי הנקודות או מוקצות מתוך מקסימום של 36 ו ציון מתחת ל -18 אינו נחשבת טוב התאמת ביצוע ואילו ההתאמה נחשבת טובה יותר וטוב יותר כמו גידול במספר. 36 מתוך 36 יהיו התאמה מלאה לפי שיטה זו, ולאחר מכן את מן 35 עד 30 הם נחשבים מאוד טוב מאוד, 30-25 הוא טוב עד טוב מאוד ולאחר מכן 25-20 נחשב למקובל. המערכת עובדת ככה ואם הוא מספר גבוה יותר, המשחק אמורה להיות התאמה טובה ואם מספר נמוך יותר, ההתאמה אינה נחשבת התאמה טובה. מערכת זו כבר נמשכת מאז ימי קדם, עם כל הכבוד אל שיטות וטכניקות של מערכת זו, אני מסכים למערכת זו. אבל השאלה שלי היא האם מערכת זו בלבד מספיקה לחיזוי חיי נישואים מאושרים או לא.

לדעתי, אין זה מספיק לבד בדיוק כמו במקרה של סימני שמש. זה יכול להיות וצריך לשמש כמערכת משלימה בנוסף כמה היבטים חשובים מאוד אחרים אשר יש לראות ונותח משני Horoscopes לחזות את המשחק בצורה מדויקת. נעבור עתה יסתכלו ההיבטים הללו של השידוך שאמור להינתן בשל החשיבות שלהם אם חיים משפחתיים מאושרים הם לחזות.

כתיבת תגובה