שיטות הדברה

כולם רוצים בית ללא חרקים, בלי ג'וקים, בלי נמלים ובלי מכרסמים, איך עושים את זה? היום יש מגוון שיטות, חלקם נפוצות יותר וחלקם פחות, הנה כמה שיטות עבור הרחקת מזיקים.

הדברה אלקטרונית- מרבית המכשירים הללו פועלים על עקרון של השמעת צלילים אולטרא סוניים (גבוהים יותר ממה שאוזן אדם קולטת), על ידי אמצעי תאורה או רטט אשר מרתיעים את המזיקים וגורמים להם להתרחק מאזור הבית.

הדברה ביולגית- הדברה ביולוגית היא אחת מהשיטות העתיקות ביותר לטיפול במזיקים והיא פועלת על עקרון של החדרת אויב טבעי לאזור הגידול של המזיקים ובכך לגרום לצמצום במספרם, תוך שמירה על הסביבה הטבעית, בואו לקרוא עוד וגם לקבל הצעות מחיר.

הדברה ירוקה- הדברה ירוקה היא הדבר הבא בתחום ההדברה, יותר ויותר מדבירים מתחילים להשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה, אתם מרוויחים שירותי הדברה בלי סיכונים- לכם ולבני משפחתכם ועזרה לאיכות הסביבה.

הרחקת יונים – המחירים עבור שירותי הרחקת יונים אינם גבוהים  המחיר תלוי בבעיה ובזמן הדרוש לטיפולה, הדבר החשוב הוא שלא כדאי לנסות לבד, אם מדובר על חלונות על הגג ובמקומות בהם יש צורך להגיע לגבהים מסוכנים, השאירו את העבודה למומחים בתחום. הפתרונות במקרים של יונים הם ללא פגיעה בהם, דוקרנים, רשתות ומחסומים.

לכידת נחשים- רוב מיני הנחשים הם ארסים אבל גם אם לא, אתם ממש לא רוצים נחש מסתובב בבית או בגינה, במיוחד שאינכם יודעים האם הם מסוכנים או לא, הפתרון לבעיית נחשים היא אחת: להזמין לוכדי נחשים מקצועיים כאן עובדים בשיטה הישנה, פשוט לוכדים את העכבר ומשחררים במקום אחר.

הדברת נמלים וג'וקים- במקרים כאלה אתם יכולים לרסס לבד, לקנות חומרי הדברה {לקרוא היטב את ההוראות} ולהדביר לבד, אם הבעיה נמשכת מומלץ להזמין מדביר מקצועי.

עוד עצות והמלצות על הדברה תוכלו למצוא באתר: www.byebug.co.il

כתיבת תגובה