שיטות ניתוח הגדלת חזה

שיטות ניתוח הגדלת חזה הופכות יצירתיות יותר ויותר עם השנים, וכיום ניתן להגדיל את החזה במספר שיטות ניתוח, וגם בשיטות המכונות ללא ניתוח. למרות שמדובר על שכלולים שנכנסים לתחום הגדלת חזה, למעשה השיטות הופכות פשוטות ואלגנטיות יותר, וגם בשיטות המסורתיות והבדוקות הוכנסו שיפורים ונלמדו לקחים כך שהתוצאות טובות מבעבר. היתרון בריבוי של שיטות ניתוח, כפי שקיים כיום, הוא יכולתן של המטופלות לבחור את נפח החזה, את צורת השתל, את משך הזמן שההגדלה תחזיק מעמד ותישמר, את מידת מורכבות הניתוח והסיכונים הנלווים לו ועוד. ניסיונו של הרופא המטפל, המנתח, כמובן מועיל להשגת תוצאות טובות של הגדלת חזה – וכך גם המלצותיו הנוגעות לשיטת ההגדלה המועדפת. עם זאת, חשוב להכיר מראש את השיטות השונות ולדעת מה היתרונות ומה החסרונות בכל אחת מהן ובעיקר איך  ניתן להתאים את השיטה כך שהחזה שיתקבל לבסוף יהיה תואם את זה שאת חולמת עליו, את מבנה גופך וישתלב בחיי היומיום שלך באופן האופטימלי. מה כדאי לקחת בחשבון כאשר מתלבטים בין כמה שיטות ניתוח הגדלת חזה?

 

שיטות ניתוח הגדלת חזה – השיקול האסתטי

כל אחת נולדה עם גוף אחר והמכנה המשותף היחיד לכל הנשים והבחורות שמעוניינות לעבור הגדלת חזה הוא תחושת חוסר סיפוק מהחזה הקיים. ישנן נשים שהחזה שלהן קטן מאוד, אחרות – בינוני, ונוסף גם השיקול של פרופורציות הגוף כולו, שמורכבות בדרך כלל ממידת אחוזי השומן ומבנה כללי. שיטות ניתוח הגדלת חזה יש לבחור בהתאם למימדי הגוף ולהתייעץ לגבי כל שיטה עם הרופא המנתח, שמכיר כבר את התוצאות וחוות דעתו היא מקצועית ואובייקטיבית לרוב. בשל הריבוי בשיטות הניתוח, ניתן להגיע להתאמה גבוהה של החזה החדש למבנה הגוף ולתוצאות שיראו וירגישו טבעיות: החזה לא יהיה גדול ולא קטן מדי, צורתו תישמר או תעוצב מחדש. הרבה מטופלות הגדלת חזה חוששות מהתוצאות, שיהיו בלתי פרופורציוניות ויראו לא טבעיות – כדי למנוע מצב כזה ניתן לבחור בשיטות ניתוח שמתאימות למבנה, ולסמוך על הרופא המנתח שממליץ מניסיונו על הגודל הדרוש. בעזרת שיטות ניתוח הגדלת חזה ניתן להשיג היום הכל – החל מהגדלת חזה סטנדרטית ועד עיצוב מחדש של חזה בעל גודל מספק אך צורה לא אסתטית, ותיקון אזורים בחזה שיש בהם פגם או לקות אסתטית כלשהי.

 

מבחר שיטות ניתוח הגדלת חזה

שיטות ניתוח הגדלת חזה שנמצאות היום בחזית הליכי ההגדלה בישראל הן כמובן הסיליקון, שמצריך ניתוח מלא, המקרוליין, הזרקת השומן העצמי ועוד מספר שיטות חדשניות. חלקן הן שיטות ללא ניתוח כלומר כוללות הרדמה מקומית או אלחוש, והזרקה של חומר שמתמצק ומתייצב בגוף תוך זמן קצר, ולעתים אף מכפיל את נפחו. שיטות הגדלת חזה יכולות להחזיק מעמד לתקופה ארוכה של עשר שנים ומעלה, והן יכולות להיות זמניות, כאשר החומר שמוכנס לאזור החזה מתמוסס תוך כמה חודשים, או מתפרק על ידי הגוף בפרק זמן של שנה עד שנתיים. כל אחת מהשיטות כוללת יתרונות וחסרונות ומומלץ להכיר אותם היטב לפני בחירת השיטה כמו בביצוע ניתוחים פלסטיים אחרים. חומרים זמניים יכולים להיות פיתרון טוב למי שמתלבטת לגבי נפח הגדלת חזה או חוששת מתוצאות קבועות, בעוד חומרים קבועים מספקים ביטחון שהמראה החדש יישמר לטווח ארוך. משתנים כגון עלות ההליך ואורך הפרוצדורה כולה הם חשובים בבחירת השיטה, אך מומלץ לשים דגש רב יותר על שיקולים אסתטיים ובריאותיים. לתוצאות הטובות ביותר, לא כדאי להסתפק במידע כללי אלא להתאים באופן אישי שיטות ניתוח הגדלת חזה.