שיפוצים בעזרת גבס

כאשר אנחנו רואים את משטחי הגבס  במחסן הגבס, לא ניתן להאמין שמהדבר הזה ניתן להקים קיר יציב, עמיד ואיכותי. בית מטופח הוא אזור מגורים שבו כיף לחיות, זאת הסיבה שבגללה אנו שומרים על ניקיונו, דואגים שיהיה מקושט בחפצים היקרים ללבנו, מסדרים בו רהיטים לפי טעמנו, ויוצרים סדר באזור המגורים באופן נוח ויפה. ומדי פעם, אנו חוסכים קצת למטרת שיפוץ הבית, בכדי שנוכל לעצב בדיוק כמו שאנו אוהבים ולהפוך את סביבתו למרחב המחיה המושלם – מבחינה דקורטיבית ופונקציונלית.

האם אתם רוצים לשפץ את בית המגורים עם תקציב נמוך, ועדיין שיראה מיליון דולר? מסתבר שעם עבודות גבס שונות וטיפת צבע אתם יכולים להפוך גם את הבית הישן ביותר לארמון מפואר ויפהפה, ואפילו לא תצטרכו לקחת משכנתא שנייה.

מבין נותני השירותים השונים בשוק השיפוצים, דווקא שיפוצניקים וגם קבלני גבס זוכים למעט מאד הערכה. מומחי גבס, אשר רוב עבודתם עד לפני מספר שנים הייתה הרכבת מחיצות ארעיות, החלו לתפוס תפקיד נכבד יותר בתחום השיפוצים עם הרכבה של נישות שקועות, התקנת גופי תאורה כספוטים או מפזרי אור ואף פריטי ריהוט כמזנונים ומדפים שמשתלבים באופן טבעי בקירות. כך הדבר גם עם הצבעים, שעם שלל הגוונים, הסוגים השונים של הצבע ושיטות הצביעה הקיימות, מסוגלים להזרים חיים חדשים לתוך כל חדר משעמם.

עיצוב גבס מציע את האפשרות לכל מי שרוצה לרענן את מראה הבית לשפץ בזריזות ובהשקעה כספית קלה:

באופן זה לדוגמה, צביעה של בית ממוצע אורכת בין 1-3 ימים, אולם היא גורמת לבית להראות בקלות 10-20 שנה פחות מגילו. הרכבת נישות גבס בקירות, מדפים שקועים, מזנוני גבס, או בניית גופי תאורה בגבס גם היא לוקחת מספר ימים בדרך כלל, והופכת כל חדר למושקע, גם בתקציב מצומצם.

אז אם מתאים לכם לשפץ את הבית, ואתם מעוניינים לעשות זאת במינימום זמן וכסף, דעו שקל למצוא אנשי גבס וצבע וכמויות של מידע שימושי כולל הצעות מחיר תוכלו למצוא באתר המומחים לעבודות גבס: www.gvess.co.il

כתיבת תגובה