שירביט ביטוח רכב

עיקר עיסוקה של חברת הביטוח שירביט הינה בתחום ביטוחי הרכב. בתחילת דרכה הייתה חברת הביטוח שירביט סוכנות ביטוח ובשנת 2000 הפכה לחברת ביטוח בע"מ. שירביט ביטוח רכב מציעה מבחר רחב של חבילות, מבצעים והטבות בתחום ביטוחי הרכב ולכן היא מדורגת במקום הראשון בקרב סוכנויות הביטוח ברחבי הארץ.
חברת שירביט ביטוח רכב מעניקה פוליסות ביטוח רכב בפרמיות נמוכות בהשוואה לחברות הביטוח המתחרות האחרות. שירביט ביטוח רכב מבטיחה ללקוחותיה את השירות הזמין והטוב ביותר בכל שעות היממה. ניתן לקבל הצעות מחיר אונליין באינטרנט באתר הבית של חברת שירביט ביטוח רכב. בנוסף סוכן ביטוח רכב מטעם חברת שירביט ביטוח רכב יגיע עד אלייך הביתה וירכיב לך את פוליסת ביטוח הרכב הטובה ביותר והמשתלמת בהתאם לרצונותיך, יכולותיך הכספיות, גילך, אזור מגוריך, עברך התעבורתי וניסיונך כנהג.  שירביט ביטוח רכב מתמחה בפוליסות ביטוח רכב חובה, מקיף וביטוח צד ג לרכבים פרטיים עד 4 טון, לאופנוע ולרכבים מסחריים מעל 4 טון.

סוכן ביטוח עד הבית:
בחברת שירביט ביטוח רכב מועסקים מספר רב של סוכני ביטוח רכב בעלי הכשרה מיוחדת בתחום הרכב. שירביט ביטוח רכב תשמח לתת לך את הייעוץ הטוב ביותר על ידי סוכני ביטוח רכב שיגיעו עד אלייך הביתה. סוכן הביטוח ייתן לך הסבר מקיף על סוגי פוליסות ביטוח הרכב של חברת שירביט ביטוח רכב, וביחד איתך ירכיב לך את הפוליסה המתאימה לך ביותר.

פוליסות ביטוח רכב אונליין:
כמו כל תחום בחיים גם בתחום פוליסות ביטוח הרכב של חברת שירביט ביטוח רכב גילו את הפוטנציאל של ביטוח ישיר אונליין דרך האתר של החברה באינטרנט. כיום ניתן לבצע את כל הסידורים המתישים בחיי היום יום דרך האינטרנט: תשלום חשבונות, תשלום קנסות, הזמנת טפסים של ביטוח לאומי ובנוסף גם ניתן לרכוש פוליסת ביטוח רכב. חברת שירביט ביטוח רכב מציעה לך פוליסת ביטוח רכב בזמן הפנוי שלך, על פי רצונותיך בלי לצאת מהבית. דרך אתר החברה תוכל לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר לפוליסת ביטוח רכב תוך השוואה בו זמנית עם הצעות חברות הביטוח המתחרות. מה שנשאר לך לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט שלנו ולהתחיל לבחור את הפוליסה המשתלמת ביותר עבורך.

פוליסות ביטוח רכב על פי פלח אוכלוסיה:
חברת שירביט ביטוח רכב מבינה את צרכי ביטוח הרכב השונים בתכלית של פלחי אוכלוסיות כדוגמת נשים, נהגים צעירים, סטודנטים ועוד. במיוחד למענם פיתחה שירביט ביטוח רכב פוליסות לביטוח רכב בהתאם לצרכיהם האישיים והרגלי הנהיגה שלהם. למשל, ידוע כי נשים נהגות מעורבות פחות בתאונות דרכים, ולכן שירביט ביטוח רכב התאימה להן פוליסת ביטוח רכב עם פרמיות נמוכות, עם שירותי גרירה ותיקון, והטבות מיוחדות רק להן .

כתיבת תגובה