שירותי הובלה בכל הארץ

כאשר עוברים דירה פותחים דף חדש בחיים, וכמו תמיד, כדאי להתחיל ברגל ימין. איך עושים את זה? התשובות בפנים.

מעבר דירה הוא עניין מסובך. אחרי כל כך הרבה סוכני תיווך, לוחות מודעות וחוזים סוף סוף מצאתם את הדירה המושלמת וכעת הגיעה השעה להיכנס. איך מומלץ לבחור שירותי הובלה? זה ממש פשוט, אם תתארגנו בצורה חכמה.

מה הדרך הכי טובה לבחירת מוביל תל אביב? לאיזה דברים חשוב לשים לב? לפניכם כמה עצות פשוטות למעבר קל:

– לא מומלץ להעביר את הדברים באופן עצמאי – נכון, אפשר לחסוך ככה, אבל זו השקעה חד פעמית שחוסכת הרבה מאוד כאבי גב וראש. ככה תתפנו לניהול ולפיקוח על העבודה. בנוסף, כשמזמינים הובלות קטנות בתל אביב ניתן לקנות ביטוח תכולה בהעברה במחיר נמוך יחסית.

– בצעו חתימה על חוזה אשר מפרט את סך כל מחיר העבודה, פוליסת הביטוח בהעברה, זמן תחילת ההעברה ואת כל החפצים שיש להעביר. חוזה מפורט בדרך כלל מונע את רוב הבעיות.

– בחרו אם לארוז בעצמכם, או שאולי אתם מעוניינים שהמובילים יהיו אלה שיארזו. במידה וזו לא בעיה מבחינתכם לתת לזרים לטפל לכם בדברים וכמובן, אם התקציב מאפשר, זו אפשרות ממש טובה. מצד שני שווה לזכור שלא כל אחד יתייחס לדברים שלכם עם הכבוד הראוי להם…

– מעבר לבית חדש זו הזדמנות טובה להיפטר מחפצים מיותרים. מומלץ לנצל את ההזדמנות לעשות סדר ולהעביר לצדקה את הרהיטים ומכשירי החשמל שכבר לא נעשה בהם שימוש.

– רישמו באופן בולט וברור על כל ארגז לאיזה חדר הוא צריך להכנס, כך תקלו על המובילים בסידור הקרטונים ברחבי הבית וכמובן, גם על עצמכם בעת הפריקה.

מעבר דירה הוא תמיד פתיחת דף חדש בחיים, ועל כן מומלץ להתחיל אותו ברגל ימין. אם מתחשק לכם לקרוא מאמרים נוספים בנושא הובלות בזול או למצוא הובלות תל אביב, שובו בהקדם כדי לקרוא את המאמרים הבאים שלנו על נושא הובלות קטנות. המשך יום נפלא!

כתיבת תגובה