שיש חברון בכל בית

מרצפים את הבית? כיצד תבחרו את החומר הנכון לחדרים השונים?

במהלך שנותיה הראשונות של המדינה כמעט כל הבתים והדירות בארץ נבנו על פי אותם עקרונות: רצפות טרצו (שומשום) , ומשטחי עבודה במטבח של אבן חברון. במהלך שנות השמונים והתשעים הגיעו לבתינו מגוון חומרים נוספים, בעלי תכונות, מראה ורמות מחירים שונות, אשר נותנים לכל בעל בית לבחור את החומר התואם את שימושיו.

מבחינת הריצוף, אנחנו מסוגלים להחליט אם לכסות את הרצפות במרצפות שיש, אבן מסוגים אחרים, גרניט-פורצלן, פרקט מעץ או למינציה מחומרים סינתטיים, שטיח או לינוליאום, ואת המשטחים במטבח בשיש היוקרתי, שיש קיסר סינתטי, עץ מעובד או נירוסטה. וכאשר יש בידינו מגוון כה רחב של חומרים, מה הפלא שיש לנו הרבה שאלות, וביניהן איך נהוג למצוא ליטוש שיש, ומהם היתרונות והחסרונות של החומרים השונים?

זקוקים לאינפורמציה בנושא שיש יצוק מחיר? מעוניינים במידע על שיש לריצוף? הרי לכם כמה עצות שיעזרו לכם לקבל את מבוקשכם:

שיש, מרצפות ופרקטים חשוב לקנות רק ממשווקים מורשים. כך תדעו שזה חומר עם תו איכות.

בעת רכישת משטחי אבן, שיש או מרצפות בקשו כיסוי במסגרת האחריות במקרים כמו שחיקה בטרם עת או פגם כלשהו.

כאשר אתם קונים משטחי שיש, בררו שהמחיר הוא סופי ושהוא כולל גם את ההובלה ואת עלות ההתקנה בביתכם.

ריצוף בשיש מתאים בעיקר לאזורים מקורים, כיוון שלחות, רטיבות ושמש חזקה פוגעות בגוון השיש, שוחקות אותו וגורמות לברק שלו להיעלם.

מרצפים את הבית או החצר? שימרו מספר נאה של המרצפות החדשות עבור תיקונים או למקרה שבו תרצו להרחיב את השטח המרוצף לאזורים נוספים.

אם אתם משפצים את הבית, בזמן הסרת והחלפת הריצוף בחדרי הבית, שווה ביותר להחליף את הצנורות, אפילו אם רשת הצינורות עדיין במצב תקין.

רוצים לשמוע עוד על משטחי שיש? לטיפים שימושיים נוספים היכנסו לאתר שיש חברון שבו תוכלו לקרוא הכל על שיש וריצוף.

כתיבת תגובה