שכירת שירותי הובלה לדירה

כאשר עוברים דירה פותחים דף חדש בחיים, וכמו תמיד, כדאי להתחיל ברגל ימין. איך עושים את זה? התשובות בפנים.

לעבור דירה זה עסק לא פשוט. לאחר תקופת חיפושים ארוכה מצאתם סוף סוף את בית החלומות שלכם ועכשיו הגיע הזמן להיכנס. על פי איזה קריטריונים בוחרים שירותי הובלה? לא צריכות להיות בעיות, אם עושים הכל בצורה חכמה.

מה הדרך הכי טובה לבחירת מוביל? לאיזה פרטים כדאי לשים לב? לפניכם מספר טיפים מועילים :

– תמיד עדיף להזמין הובלה, על פני העברה עצמאית – נכון, אפשר לחסוך ככה, אבל גם ספורטאים מצטיינים עלולים להיפצע מנשיאת כל הציוד הזה. ככה תהיו פנויים לניהול ולפיקוח על המעבר עצמו. כמו כן, כאשר לוקחים הובלה בקירור ניתן להשיג ביטוח במחיר נמוך יחסית.

– חשוב לחתום על חוזה הובלות המכיל את סך כל מחיר ההובלה, הביטוח, שעת ההגעה ופירוט של החפצים המועברים. חוזה מפורט בדרך כלל מונע את רוב הבעיות.

– חשבו והחליטו אם אתם מעוניינים לארוז את הדירה בעצמכם, או שאולי אתם רוצים שחברת ההובלה תעשה זאת במקומכם. אם לא מפריע לכם לתת לזרים להתעסק לכם עם החפצים ואם התקציב שלכם מאפשר, זו אפשרות ממש טובה. אבל מצד שני, לא כל אחד יתייחס לחפצים שלכם עם הכבוד הראוי…

– מעבר דירה זו הזדמנות לעשות ניקוי כללי בבית. כדאי לנצל את ההזדמנות לעשות סדר ולהעביר לעמותות צדקה את הרהיטים ומכשירי החשמל שכבר אין בהם שימוש.

– כדאי לכתוב על כל אחד מהקרטונים לאיזה חדר הוא צריך להגיע, כך תקלו על הסבלים בסידור הקרטונים בדירה ועל עצמכם במהלך הפריקה.

מעבר דירה הוא פתיחה של דף חדש, וכמו תמיד, מומלץ להתחיל אותו ברגל ימין. אם מתחשק לכם לקרוא עוד על הובלת משרדים או לאתר הובלות שרון, חזרו בהקדם כדי לקרוא את הטקסטים הבאים שלנו על הובלות תל אביב. המשך יום טוב!

כתיבת תגובה