שמירה על דודי שמש

מי רוצה מקלחת קרה? לא אחרי יום עבודה ולא ברגעים שבא לנו להתפנק תחת המין הזורמים, אם אתם רוצים ליהנות ממקלחת חמה כדאי לכם לקרוא כמה עצות על רכישת דודי שמש לבית.

בכלל לא חשוב אם מדובר ביום חם או קר, אף פעם לא תמצאו למצוא דבר יותר מרגיע מאמבטיה נעימה אחרי יום עבודה. בודאי תסכימו שיש ימים בהם כוססים את האצבעות בציפייה לשעה שבה אפשר יהיה להיכנס לחדר האמבטיה, ואז הדבר הכי נורא זה להגיע הביתה ולגלות מים קפואים ודוד שמש שאינו תקין.

דוד שמש מחירים- יש לכם בעיות בדוד השמש? המים לא מלוכלכים? יש בעיות עם גוף החימום? אתם צריכים תיקון דוד שמש! תוכלו להזמין מומחה דוד שמש ותפתרו את הבעייה תוך זמן קצר! אין ברירה, לעתים הזמנת אינסטלטור היא הדבר היחיד שמפריד בינך לבין מים חמים לקראת שינה טובה.

מה חשוב לדעת על דוד שמש וחשמל?

– כאשר אתם  מתקשרים להזמין בעל מקצוע, כדאי מאוד לוודא שיש לבעל המקצוע את כל האישורים הדרושים לעבודה בתחום. כמובן, הכי מומלץ לשכור בעל מקצוע לפי המלצות של אנשים שאתם מכירים וסומכים על דעתם.

– במידה וקניתם את דוד השמש שלכם בתקופה של פחות מחמש שנים, זכרו: עדיין יש לכם אחריות בתוקף. מצאו את חשבונית הקנייה וקראו לתיקון מטעם החברה בחינם, רכשתם דוד חדש? שמרו את הקבלה.

– צריכת גבוהה של מים בצורה לא מתקבלת על הדעת היא סיבה שייתכן ויש לכם נזילה בבית, גם אם קירות הבית נראים יבשים יכול להיות שהנזילה לא נראית אבל בהחלט מבזבזת לכם מים.

– בשביל למנוע מראש תקלות בדוודים מומלץ מאוד להתקין מערכת לסינון אבנית במערכת הראשית וגם לבצע שטיפה פנימית של הדודים אחת שנתיים.

– בארץ קיימים טכנאי דוד חשמל רבים, ולכולם ידע באינסטלציה, אך רק חלקם נושא גם תעודת אינסטלטור מוסמך.

– אם רכשתם דוד חדש ואתם צריכת שירות עבור התקנת דוד שמש הזמינו רק מומחים בתחום, שכן התקנה מקצועית תאריך את חיי הדוד ותעניק לכם מים חמים בכל זמן נתון.

רוצים לשמוע עוד על דודים לבית? כנסו לאתר www.duud.co.il

כתיבת תגובה