שמלות כלה חדשניות


צריכה שמלת כלה ולא מצליחה לבחור? לפניך מדריך קצר ופשוט לאיתור שמלת הכלה החלומית שלך:

אחד הימים היפים והחשובים בחיינו, ויש שיגידו החשוב מכולם, הוא היום שבו מתחתנים – יום אשר מוקדש כולו לבני הזוג הצעיר, שמגיעים לחגוג בערב מלא באהבה ולהתחייב בפני הציבור לאחד את חייהם לעולם, לטוב ולרע.

לכן, באירוע גדול זה את חייבת להיראות מצוין, ומה עושה את זה טוב יותר משמלה לבנה מבית מעצב, שנותנת לכל אשה להרגיש כנסיכה מעולם האגדות?

כיצד קונים שמלה? מה העלות הממוצעת? מה באופנה בעונה הנוכחית? מחפשת שמלות כלה? רוצה מידע על שמלות לחתונה? הכל לפניך:

מחירה ההתחלתי של שמלה מעוצבת הוא 6,000 ₪, אך למעשה סכום זה לא מספיק אפילו להינומה. השכרת שמלת חתונה עולה בממוצע כרבע מקנייה, ובהפרש מחיר כזה מזערי, במרבית המקרים כדאי יותר לקנות את השמלה ולשמור אותה כמזכרת לנכדות.

שמלות לאירועים – עצות שימושיות.

בחיפושים אחר סלון או מעצב? בקשי המלצות מחברות ומכרות שהתחתנו בתקופה האחרונה (אבל לא לפני עשרים שנה), וחפשי קטלוגים חדשים של המעצבים הללו לראות אם השמלות שלהם נאות בעינייך.

עייני בקטלוגים השונים, אך קחי אותם כהנחייה כללית בלבד, לטובת התוודעות לדגמים הקיימים בשוק, סגנונות והעלאת רעיונות לשמלתך.

לאחר מכן, בקרי בסטודיו או בסלון, עדיף לפגישה מתואמת, כדי שתוכלי לקבל את מלוא תשומת הלב של הצוות.

שאלי את עצמך: האם המעצבת או המעצב מעניקים לך יחס אישי ומבלים איתך זמן, או האם את מופנית לצוות הזוטר? האם הם קשובים? האם השירות מטעם הצוות איכותי? איך היחס לשאר הלקוחות? האם העלות הגיונית בעיניך?

כמו כן שאלי אם את מקבלת שירותים נלווים עבור התשלום, כמו איפור ביום החתונה, הדבר יכול לחסוך ממך הרבה לחצים וכסף. יש מקומות מסויימים אשר בחרו לקחת את השירותים הללו צעד נוסף קדימה, ומוסיפים על הבסיס גם שלל טיפולים שהופכים את ההכנות הארוכות לנעימות באופן משמעותי.

סלון טוב שומר על איכות גבוהה בכל הבחינות – תפירה וחומרים, סגנון ועיצוב וללא ספק, שירות. לכן, אל תתפשרי על פחות.

רוצה מידע בנושא בגדים לאירועים? גילשי עכשיו לאתר www.signoria.co.il/ למציאת מיטב נותני השירות והמעצבים, בקלות ובמהירות. בהצלחה!

כתיבת תגובה