שמלות כלה – חיסכון פשוט

"ראית כמה עולה השמלה הזאת???"
"כן, אבל זאת שמלת כלה, אז אין מה לעשות…"

אין הרבה מה לעשות, שמלות כלה זה עניין יקר מאוד. אם אמא קנתה שמלה לבנה פשוטה ויפהפיה בחנות המקומית אי שם לפני כמה עשרות שנים, וסבתא את שלה תפרה בעצמה, סביר להניח שהן שילמו עבורה מעט יותר משמלה חגיגית רגילה, אבל בטח שמצבן היה רחוק מזה של הכלות בימינו, שמתבקשות להוציא משכורת רבעונית רק עבור הזכות ללבוש שמלת כלה מעוצבת.

כן, כיום אין מה לדבר על שמלות כלה בסכומים הנמוכים מ-5,000 ₪, כאשר המחירים הנפוצים הם בדרך כלל כפולים מכך ואף יותר. האם יש דרכים לחסוך בהוצאה זו?

לשכור שמלה – קיימת אפשרות לשכור שמלות כלה למשך ערב אחד בלבד. כך ניתן להשיג את שמלת חלומותייך ועדיין לחסוך כ-30 אחוזים מהמחיר הסופי, אך יש לקחת בחשבון שאם כבר משלמים סכום עתק עבור התענוג, אולי עדיף להוציא קצת יותר עבור הזכות לשמור את השמלה לנצח.

לקנות מהקולקציה הישנה – גם לשמלות כלה יש סוף עונה, מה שאומר ששמלות מעונות קודמות יהיו זולות יותר בעשרות אחוזים מהשמלות החדשות.

להזמין מתופרת – ראית את השמלה המושלמת באיזה קטלוג שמלות כלה? תביאי כמה תמונות ובטוח תמצאי תופרת שתסכים להכין לך העתק כמעט זהה של העיצוב, עבור שבריר של המחיר. נכון שבמקרים מסויימים איכות החומרים והעבודה תהיה פחותה, אבל לא אחת תופרת מיומנת מסוגלת ליצור שמלה ברמה שאינה נופלת מהמקור, ולהשאיר עודף שיכול לכסות גם את התקליטן באירוע.

לקנות יד שניה – אם אין לך בעיה ללבוש שמלה שנלבשה בעבר, שמלות כלה מיד שניה יכולות לעלות עשירית מחדשות. רק צריך ניקוי יבש, קצת התאמה במותניים ויש לך שמלה לתפארת.

אם כן, ישנן מספר דרכים לצמצם בהוצאות במהלך רכישת שמלת כלה, השאלה היא רק כמה את מוכנה ללכת רחוק עם העניין. העיקר שתרגישי יפה, שתתרגשי ותחגגי כמו נסיכה ליום אחד, כי זה האפקט האמיתי של שמלת כלה לבנה.

לפרטים נוספים על שמלות כלה היכנסי לאתר www.kala-yafa.co.il/ ולמאמרים נוספים במגוון נושאים, בקרי באתר xn—-9hclcjga3dk0b.box-blogs.com/

ישנה תגובה אחת על “שמלות כלה – חיסכון פשוט

  1. שמלת כלה לא חייבת להיות במחיר משכנתא. אנו ב-www.dressesonline.co.il נדאג לך לשמלה מדגם מעצבים במחיר שפוי ובאיכות מדהימה.
    היכנסי עכשיו

כתיבת תגובה