שמלות כלה לדתיות בישראל

שמלה לחתונה, נשמע פשוט אבל ברגע שמתחילים זה מתגלה כמסובך – אז בואו נקל את העניינים.

יום חשוב ביותר בחיינו, ויש שיאמרו החשוב מכולם, הוא היום שבו מתחתנים – יום אשר כל כולו מוקדש לבני הזוג הצעיר, שמגיעים לחגוג בערב מלא באהבה ולהתחייב קבל עם ועדה לקשור יחד את חייהם לעולמים.

באירוע משמעותי שכזה אתם מעוניינים להיות הכי מטופחת ויפה, ומה יפה יותר משמלה לבנה גרנדיוזית, אשר נותנת לכל אישה להיות כמו מלכה ליום אחד?

איך תבחרי שמלה? מהן העלויות? אילו אפשרויות קיימות? מחפשים שמלת כלה? מחפשת מידע על שמלות כלה קלילות? זה הזמן!

מחיר התחלתי של שמלה מעוצבת הוא 5,000 ₪, אך עבור כלות רבות סכום זה אפילו לא מכסה את הזר. השכרת שמלת חתונה עולה כ-20-30 אחוז פחות מקנייה, ובהפרש קטן שכזה, בדרך כלל עדיף לרכוש אותה ולשמור אותה למזכרת לילדות.

שמלות כלה לדתיות – כמה טיפים.

מחפשת מעצב טוב? הכי טוב שתשאלי חברות וקרובות משפחה שהתחתנו לאחרונה , ובנוסף חפשי קטלוגים של המעצבים הרלוונטיים בכדי לראות אם הקולקציות שלהם נאות בעיניך.

העזרי בקטלוגים, אך חשבי עליהם בתור הנחיה כללית בלבד, כדי להתוודע לדגמים השונים, לבחירה של סגנון מועדף וכמובן, קבלת רעיונות לשמלתך.

אוהבת? בקרי בסטודיו או בסלון, בביקור מתואם מראש, כך תוודאי שאת מקבלת שירות איכותי ואת מלוא תשומת הלב.

שם, חישבי: האם המעצבת או המעצב מעניקים לך יחס אישי ומבלים איתך זמן, או שהם מפנים אותך לעובדים הזוטרים? האם הם מתייחסים לבקשותייך? האם השירות מטעם צוות המקום ברמה גבוהה? איך הם מתייחסים ליתר הלקוחות שפוקדות את המקום? האם תוכלי לעמוד בתשלום על השמלה?

שאלי מראש אם התשלום כולל שירותים נלווים, כגון טיפול פנים, איפור ועיצוב שיער בשעות ההכנה לחתונה, שכן הדבר יכול לחסוך לך הרבה זמן והוצאות מיותרות. בנוסף, ישנם מקומות אשר לוקחים שירותים אלו צעד אחד קדימה, ומציעים אקסטרות כגון מגוון טיפולי ספא אשר הופכים את שעות ההכנה הארוכות לנעימות משמעותית.

סלון כלות טוב מקפיד על סטנדרטים גבוהים בכל אחד מהשירותים שהוא מציע – חומרים, עיצוב וסגנון וכמובן, באיכות השירות. ולכן, אל תתפשרי על פחות מהטוב ביותר.

צריכה שמלות לחתונה? גלשי עכשיו לאתר www.signoria.co.il/ ותוכלי למצוא את מיטב המעצבים והמעצבות, בקליק אחד.

כתיבת תגובה