שרותי קיטרינג גורמה

מתישהו במהלך ההיסטוריה הוחלט שמי שמארגן אירוע גדול, לפחות שיאכיל את האורחים שלו…

זה לא משנה כמה תשקיעו באירוע שלכם – תערכו אותו במקום הכי נחשב, תנו לאורחים שלל אטרקציות, שימו עשרות אלפי שקלים על העיצוב ותגרמו לאורחים להזיל דמעה כשאתם מתחת לחופה – הדבר הכי משפיע בעיניו של האורח הממוצע זה האוכל. עובדה: לא רק הצבא צועד על קיבתו, גם האורחים שלכם פועלים באותה הצורה, לכן כאשר בוחרים קייטרינג בשרי, פרט לטעם טוב יש עוד מספר דברים עליהם צריך להתעכב.

מבחר: מתודת השווארמה טוענת שלא על החומוס-צ'יפס-סלט לבדם תיבנה המנה, אלא הדבר הכי משפיע הם הסלטים. רוב הישראלים אוהבים מבחר מנות עיקריות שמהן ניתן לטעום ולמלא את הצלחת, אז, בכדי שכולם יהיו מרוצים, מאוד מומלץ לשכור קייטרינג בשרון והציעו לאורחים הרבה סוגים של מנות.

הגשה לשולחן או הגשה עצמית: זהו שיקול רציני, האם להגיש בסגנון בופה מה שיכול לחסוך בהוצאות ומציע לאורחים שלכם מגוון מנות מהן ניתן לטעום, או מלצרים שמגישים לשולחן, מה שאורחים רבים מעדיפים. בדרך כלל, מוזמנים מבוגרים מעדיפים את האפשרות השניה, אבל אם רוב המוזמנים צעירים, בופה היא הדרך.

בחירת הקינוחים: כולם אוהבים קינוח. בשלב הזה עדיף לקחת קינוחים רגילים שכולם אוהבים, שוקולד, גלידה ופירות.

שאלה נוספת שצריך לענות עליה היא אם לקחת קייטרינג כשר, כאשר גם כאן הגורם המשפיע ביותר הוא הקהל. אם עיקר האורחים שלכם מעדיפים אוכל כשר אזי צריך להתחשב בצרכיהם, רגשותיהם ואמונותיהם – שהרי הם שבסופו של דבר אמורים להנות מהארוחה.

כנראה שבחירת חברת קייטרינג והרכבתה תפריט לערב יהיו ההחלטות הכי חשובות באירוע שלכם ואיך שהוא נתפס בעיני האורחים, אז עשו זאת בחוכמה – כי לא משנה מה יאמרו לכם, מה שהכי חשוב הוא שהשקעתם קודם כל בקייטרינג באירוע.

אז אם אתם מעוניינים לקרוא עוד בנושא קייטרינג לאירועים, קייטרינג כשר או על קייטרינג גורמה, שובו בהקדם לקרוא את המאמרים הבאים בנושא. יום טוב!

כתיבת תגובה