תיקון מחשבים נייחים וניידים

עם הוזלת רכיבי המחשבים, הופעת הנטבוקים והמחשבים הניידים הזולים, והשימוש התכוף והמוגבר ברשת האינטרנט בשנים האחרונות, נראה שמטרות פרויקט "מחשב לכל ילד" משנות התשעים הושגו, גם אם לא כפי שתוכנן במקור. הבית הישראלי הממוצע כולל כיום לפחות מחשב אישי אחד, כאשר במקרים רבים נוספים לו עוד מחשבים ניידים המשמשים את בני הבית לעבודה וללימודים.

מחשבים מקלים את חיינו מכל כך הרבה בחינות, ולפעמים קשה לחשוב איפה היינו בלי מנועי חיפוש, מעבדי תמלילים ורשתות חברתיות, אך מה עושים כאשר המחשב התקלקל והפעלה מחדש לא פותרת את הבעיה? מזמינים טכנאי מחשבים. ואיך מוצאים את טכנאי המחשבים הטוב ביותר?

קבלו מספר טיפים שימושיים לבחירת טכנאי מחשבים ותיקון מחשב:

קודם כל בקשו בדיקה ואבחון של הבעיה, אשר לאחריהן תקבלו הצעת מחיר לתיקון. במידה ונדרשת החלפת חלקים, קחו לכם את הזמן לברר מה מחירם האמיתי. על סכום זה הוסיפו בין 100-250 ₪ עבור העבודה והבדיקה ותקבלו את הסכום הסופי שיש לשם. במידה והטכנאי דורש מחיר גבוה משמעותית, חפשו טכנאי אחר.

בדיקה ותיקון במעבדה מורשית היא זולה יותר מבדיקה בביתכם ומאפשרת לכם להתרשם טוב יותר מאיכות המקום והעובדים. מעבדה מלוכלכת ומוזנחת, שירות גרוע או מכירות של מוצרים לא חוקיים (העתקים צרובים של תוכנות, למשל), הן כולן סיבות טובות לבחור במקום אחר.

במידה והוחלף חלק, שאלו מה הייתה הבעיה ובקשו לשמור את החלק הפגום. במידה והטכנאי מסרב, סביר להניח הרכיב הוחלף רק לניפוח המחיר.

על כל תיקון או החלפת חלק יש לקבל תעודת אחריות או לשמור את החשבונית, ועוד דבר חשוב: אם מתקינים לכם מערכת הפעלה, אופיס ותוכנות שונות וודאו שאתם מקבלים תוכנה מקורית עם תעודת אחריות ורישיון, אחרת, אתם יכולים להסתבך בבעיות משפטיות.

אך הדרך הטובה ביותר למציאת טכנאי מחשבים אמינים, מנוסים והגונים היא למצוא אותם דרך האתר שלנו.

טיפים על תיקון מחשבים ניידים  וגם המלצות על טכנאי מחשבים ורשתות תוכלו למצוא באתר הנהדר שלנו בכתובת הבא: www.arab-ld.com

כתיבת תגובה