תיקון מקפיא מהיר ואיכותי

ארבעים מעלות בצל, כמעט שאי אפשר לצאת מהבית כי האוויר כל כך לוהט, השמש כמו כבשן והזיעה הופכת הכל לדביק. רק רוצים להיכנס הביתה, לפתוח את דלתות המקרר ולהוציא ממנו משהו קר לשתות. אבל מה אפשר לעשות כאשר המקרר או המקפיא מתקלקלים? איך שוכרים טכנאי מקררים? האם אפשר לשמור על המקרר תקין לאורך זמן רב? איזה מקררים חדשים מומלצים לקניה ומדוע?

כי מקרר מקולקל משמעותו בעיה רצינית יותר מסתם מים לא קרים, ואי שמירה על מזוננו קר מהווה פתח לפגיעה בטריותו, מפתחת עובשים ופטרת, יוצרת הרבה ריח רע, וברור שגם בזבוז של המון כסף על מוצרים שנזרקים לפח.

מעוניינים בפרטים על תיקון מיני בר? הנה מעט מידע שימושי בנושא מקררים ומכשירי קירור:

לשם שמירה על אורך חיי המכשיר שלכם, שימו את המכשיר באזור מוצל בבית, לא פחות מ-10 ס'מ מהקיר, ושימרו על אטימות הדלתות. בנוסף, השתדלו לשמור על פתחי האוויר פתוחים לזרימת אוויר ואל תפעילו את המקרר על עוצמה גבוהה אלא אם אתם מוכרחים.

חייבים תיקון מקפיא? שתלם לבדוק אם המכשיר שלכם עדיין בתקופת אחריות. במידה וזה אינו המצב, לא תהיה לכם ברירה אלא לשלם מינימום 200 ש'ח על בדיקת הטכנאי ותוספת תמורת התיקון עצמו.

במידה ותיקנתם, בקשו אחריות של חצי שנה לפחות על התיקון.

רוצים לקנות מקרר? מכשירים תוצרת הארץ הם בדרך כלל זולים יותר ממקררים מתוצרת אחרת, ועם זאת איכותם לא נופלת מהם (יש שיאמרו שהיא אף עולה עליהם). אם כסף זו לא בעיה מבחינתכם, תוכלו להשיג מכשיר איכותי, יוקרתי ומעוצב עם מפרט מתקדם ותכונות נוספות כגון בקרה ממוחשבת וקיבלות גדולה יותר ממקררי הבסיס.

לפרטים על תיקוני מקררים או נושא אחר בתחום המקררים, הכנסו לאתר www.fix-fridge.co.il/. יום נעים!

כתיבת תגובה