תיקון מקררים בראשון לציון

היה יום ארוך בעבודה, רק רצית להגיע הביתה ולחמם משהו מהמקרר. איזו הפתעה הייתה לך כאשר האוכל במקרר לא חיכה לך והתחיל לחמם את עצמו… זה לא מתוך התחשבות, זה פשוט שהמקרר התקלקל.

יום קייצי, לא יוצאים מהמזגן מרוב שרותח, קרינת השמש שורפת והזיעה הופכת הכל לדביק. כולם רוצים להיכנס לתוך הבית, לפתוח את המקרר ולהוציא ממנו בקבוק קולה קרה. אבל מה כבר אפשר לעשות אם המקרר לא פועל כמו שצריך? איך תזמינו טכנאי מקררים? כיצד ניתן לשמור על המכשיר נקי מתקלות? אילו מקררים הכי מומלצים לקנייה?

כי הרי הבעיה במקרר מקולקל היא חמורה יותר מאשר סתם מיץ חם, ואי שמירה על מזוננו קר משמעותה פגיעה בטריות שלו, מסכנת את בריאותנו, גורמת לסרחון, וכמובן בזבוז של כסף רב על חשמל ומוצרים שנזרקים לפח.

צריכים למצוא מידע על תיקון מקררים? להלן קצת אינפורמציה שימושית בתחום המקררים:

לשמירה על פעילות תקינה של המקרר והמקפיא, מקמו את המכשיר באזור קריר ומוצל בבית, במרחק קטן מהקיר, והקפידו לשמור על הדלתות סגורות. בנוסף לכך, השתדלו להשאיר את פתחי כניסת האוויר הקר פתוחים ללא חסימות ואל תשנו את עוצמתו סתם.

מחפשים תיקון מקרר? שתלם לבדוק אם המקרר עדיין בתקופת אחריות. במידה ולא, תתבקשו לשלם 200 שקל לפחות תמורת בביקור הטכנאי ונוסף על כך תמורת עלות התיקון והחלקים.

אם אכן תיקנתם, הקפידו לבקש אחריות עבור התיקון.

מעוניינים לקנות מקרר? מכשירים תוצרת הארץ ותיקונם עולים פחות ממקררים תוצרת ארה'ב או קוריאה, והאיכות שלהם לא נמוכה יותר. במידה ואתם יכולים להרשות לעצמכם, תוכלו להשיג מקרר יוקרתי עם תכונות נוספות כאפשרויות צריכת חשמל וחלל אחסון גדול יותר מהמקרר הממוצע.

לעוד מידע על תיקון מקרר אמקור או כל עניין אחר בתחום הקירור, הכנסו לאתר תיקון מקרר אמנה. קריאה נעימה!

כתיבת תגובה