תיקון מקררים – טיפים לתחזוקה

כאשר הטלוויזיה מתקלקלת, המסך מתחיל לרצד והנורה האדומה הקטנה מפסיקה לפעול זה מתסכל וצריך לתקן, אבל שום דבר לא קורה אם צריך לחכות כמה ימים עד שיוכל להגיע הטכנאי. במקרה הכי גרוע מפספסים את הסדרה האהובה ונשארים קצת לא מעודכנים לגבי העלילה.

כאשר המקרר מתקלקל, אין ברירה אלא לקרוא לטכנאי תכף ומיד, כי אם נחכה, יירקב כל המזון שמאוחסן בתוכו, יתחילו לצמוח מיני מפגעים בריאותיים ולעלות ממנו ריחות מאוד לא נעימים.

אם אתם מחפשים שירות תיקון מקררים, קבלו מספר טיפים לבחירת הטכנאי הנכון:

בעלי מקצוע בוחרים על פי המלצה. אם פותחים ספר טלפונים קשה לדעת על מי ניפול. אם לעומת זאת נשכור את שירותיו של אדם שאנחנו יודעים שלקוחותיו האחרים היו מרוצים, סביר להניח שגם אנחנו נקבל עבודה טובה.

יש לכם מקרר מסוג נדיר? בררו אם הטכנאי מכיר ומסוגל לטפל במכשיר שלכם. מרבית בעלי המקצוע בארץ מציעים שירותי תיקון מקרר אמקור או תדיראן, למשל, אבל לא כולם הוסמכו לטפל במקררים של SMEG או מקררי מעצבים בייבוא אישי. כמו כן, דעו שעלות תיקון מקרר אמנה הנפוץ תהיה נמוכה בהרבה מתיקון של מקררי נישה למיניהם, פשוט בשל הביקוש הנמוך לחלקים.

שאלו בדיוק מה הבעיה ונסו לברר מהי עלות תיקון מקובלת. עלות החלפת מנוע או גוף קירור למקרר עשוייה לעלות בין 400-1500 ₪ בקלות, בעוד תיקון נזילת גז תעלה בין 200-400 ₪. כמו במקרים של תיקון מזגנים, את מרבית הבעיות במקררים ניתן לפתור על ידי מילוי מחדש של הגז, אז שימו לב שלא גונבים אתכם במחיר.

תיקון טוב במחיר הגיוני אמור להחזיק למשך מספר חודשים עד שנים, כאשר ברוב המקרים הגורם המשפיע ביותר על הצלחת התיקון הוא בחירת הטכנאי. לכן עשו זאת בחכמה ושימרו על תכולת המקרר שלכם צוננת וטריה.

לפרטים נוספים על תיקון מקררים ומזגנים, היכנסו לאתר www.dani.globelo.co.il/

כתיבת תגובה