תיקון מקררים עוד היום


איזה מקרר יש לכם? האם אתם מרוצים ממנו? האם הוא עושה בעיות, או שפשוט נמאס לכם להסתכל על אותו מקרר כבר חמש עשרה שנה?

היום רותח, סוגרים את הבית ונשארים שם מרוב שרותח, השמש כמו כדור אש והזיעה מדביקה את החולצה לגב. כולם רוצים להיכנס הביתה, לפתוח את המקרר ולהוציא ממנו משהו קר לשתות. אך מה עושים אם המקרר לא פועל כמו שצריך? איך תמצאו בעל מקצוע? איך אפשר לשמור על המקפיא והמקרר שלכם מפני תקלות? מקררים מאיזו תוצרת מומלצים לקניה?

כי הרי הבעיה במקרר לא תקין היא גדולה יותר מאשר מים חמימים, ותקלה שמונעת את צינון המזון שלנו היא פתח לפגיעה בטריות שלו, מפתחת עובש ופטרת, מעלה הרבה ריח רע, וגם בזבוז כסף על מוצרים שנזרקים לפח מהר יותר.

מתעניינים במידע על רכישת או תיקון מקררים? להלן מעט אינפורמציה שימושית על תחום המקררים:

לשם שמירה על אורך חיי המקרר והמקפיא, קודם כל מקמו את המכשיר באזור קריר ומוצל בבית, בריחוק מה מהקיר, והקפידו לא להשאיר את הדלתות פתוחות. כמו כן, הקפידו יותר מכל לשמור על פתחי האוורור פנויים למעבר אוויר ואל תכוונו את המקרר על עוצמה גבוהה בלי צורך.

צריכים טכנאי מקררים? מומלץ מאוד לברר אם המכשיר שלכם עדיין מכוסה באחריות. במקרה שלא, לא תהיה לכם ברירה אלא לשלם 200 שקל לפחות על ביקור של טכנאי ועוד תמורת התיקון.

שילמתם עבור התיקון? בקשו אחריות על התיקון.

מעוניינים לקנות מקרר? מקררים מתוצרת הארץ ותיקונם זולים יותר ממקררים מתוצרת חוץ, בעוד האיכות שלהם טובה כמעט באותה מידה. אם תקציב אינו מהווה בעיה, תוכלו להשיג מקרר ברמה גבוהה הכולל תוספות כמו בקרת קירור מתוחכמת ומרחב אחסון גדול משמעותית מהמקרר הממוצע.

לפרטים על תיקון מקררים או תיקון מזגנים או כל נושא אחר בתחום הקירור, תנו הצצה באתר www.dani.globelo.co.il/. יום נעים!

כתיבת תגובה