תיקון מקרר – תיקון בהפתעה

זה מוזר איך כל שנה חום הקיץ הישראלי מפתיע אותנו מחדש – הלחות הגבוהה, השמש הקופחת, הזיעה והעייפות שמגיעים ביחד עם מזג האוויר האופייני לאיזור. זה גם הזמן שבו כל מכשירי החשמל הביתיים מתחילים להתקלקל, בייחוד בכל מה שמדובר במזגנים ומקררים.

מכשירי חשמל שתפקידם לייצר קור ולשמר אותו פועלים בשיא העוצמה בסביבה חמה, והעובדה שאנחנו כמעט ולא מנתקים אותם מהחשמל בזמנים חמים רק מוסיפה למאמץ שאנו מעבירים אותם. וכאשר אחד מהם מתקלקל, אי אפשר להתמהמה עם התיקון, בין אם מחוסר הנוחות שהתקלה מביאה עמה, ובין אם מסיכונים בריאותיים שבמקרר לא פעיל, או שהייה בסביבה חמה מדי לאורך זמן.

איך מוצאים טכנאי מקררים ומתי מזמינים שירות תיקון מזגן?

כמו בכל מקרה אחר, הדבר הכי חשוב הוא האמינות, והדרך הטובה ביותר למצוא טכנאי אמין היא דרך המלצה. בררו עם חברים, שאלו קרובי משפחה, קיראו באתרי אינטרנט ייעודיים מיהם אנשי המקצוע המומלצים, כדי שתוכלו לדעת שאתם מקבלים שירות טוב.

גם שירות תיקון מקררים וגם שירות תיקון מזגנים עשויים לעלות הרבה מאוד כסף בשל עלות חלקים מסויימים במכשירים. במידה ויש צורך להחליף חלק, בררו בדיוק באיזה חלק מדובר ותוכלו לשאול עם המשווק מהו מחירו האמיתי. כמו כן, שווה לבקש לשמור את החלק התקול אצלכם, ובמידה והטכנאי מסרב, דעו שהוא מנסה לעבוד עליכם יותר מאשר על המכשיר.

תיקון מקרר מזמינים כאשר תא הקירור לא מקרר או מקרר יתר על המידה, כאשר המקרר מרעיש, גורם לניתוקי חשמל, או מפסיק לפעול כליל. תיקון מזגן מזמינים במידה והמזגן אינו מקרר או מחמם במידה מספקת, כאשר יש נזילת מים לתוך המבנה, כאשר הוא מרעיש, גורם לנתקים בחשמל, או מעלה ריח חריף.

אל תמתינו עם התיקון, כי אין דבר רע יותר מלפתוח את המקרר ולאכול משהו שהתקלקל, או למצוא את עצמכם באמצע יום שרבי ללא דרך לצנן את הבית.

לפרטים נוספים על תיקון מזגנים ומקררים היכנסו לאתר www.oak-i.co.il/

כתיבת תגובה