תכנון חתונה

היום הגדול שלכם מתקרב בצעדי ענק ועדיין אין לכם מקום לחגוג את האירוע? ומה עם תקליטנים או צלמים? ומה עם מסיבת רווקות ושמלות כלה? אל תלחצו! ארגון נכון ויש לכם חתונה איכותית, טובה ובמחיר טוב.

כעת, זה הזמן לכמה עצות טובות לבחירת מקום לחתונה: האם אתם בחיפושים אחר מקום לחתונה, בר או בת מצווה? על אילו עניינים כדאי לברר מראש ולאילו דברים הכרחי לשים לב מראש כאשר תצטרכו לבחור גן אירועים או אולם לאירוע הגדול שלכם?

חשוב לבקר בכל גן או אולם על מנת להתרשם ממנו בזמן אירוע – התאורה, הגודל, הסגנון והמרחב שהוא מעניק. בדקו ושאלו, מה גודל החצר, אם יש כזו? האם המקום מספיק מאוורר? מה מידת הנקיון?

בפגישה עם אנשי המכירות, בקשו שיציגו לכם רשיונות עסק ובררו שהמקום עומד בכל תקנות הבטיחות, בכל הקשור למספר יציאות חירום, צינורות כיבוי אש תקינים ונגישים, גישה נוחה לשירותי חירום, ושאין במקום שום מפגע כגון מערכות חשמל מיושנות, צנרת מקולקלת וכדומה.

גנים ואלומות רבים מציעים ללקוחותיהם חבילות הכוללות צלם, DJ ואפילו שירות הפקת אירועים. בחירה בחבילה כזו יכולה לחסוך לכם המון כסף, אבל מראש שאלו גם עם נותני שירות אחרים אם הדבר באמת כל כך משתלם והאם הצוות המקומי אמנם מומלץ.

עכשיו חפשו תקליטנים וצלמים, קראו חוות דעת באינטרנט ורק אחרי שסיימתם לסגור את כל הספקים הקטנים הגיע הזמן לחשוב על רעיונות למסיבת רווקות וירח דבש.

בכל נותן שירות אליו אתן מגיעים בררו מראש מה כלול במחיר שאתם משלמים. המקום עשוי להיראות זול עלול להעלים שירותים מאוד בסיסיים, שתידרשו להוסיף לסכום הראשוני.

שאתם מחפשים מקום למסיבת רווקות כדאי לבדוק: מקומות הפועלים באזורי מגורים מגבילים את המסיבות בשעה שבה מסיימים. מראש שאלו מה השעה שעד אליה אפשר להישאר, בכדי שלא תצטרכו לשלוח את החברים והמשפחה הביתה כבר באחת עשרה.

אם אתם מחפשים משחקים למסיבת רווקות או וילה למסיבת רווקות אתם מוזמנים לקרוא טיפים לארגון חתונה ומסיבת רווקות באתר מסיבת מושלמת.

את כל הפרטים תמצאו באתר הבא www.bedouinwomen.org.il

כתיבת תגובה