3 דברים שחשוב לשים לב אליהם כאשר בוחרים קרם להסרת שיער מיותר


אחת מן השיטות הידועות להיפטר מהסרת שיער מיותר בגוף היא על ידי קרם הסרת שיער. פעולת הקרם היא די פשוטה ובדרך כלל לא אורכת זמן רב מידי. ברוב הקרמים המצויים היום בשוק הפעולה היא כזו:

–          מנקים את האזור המטופל

–          מורחים את הקרם וממתינים מספר דקות

–          מסירים את הקרם ושוטפים היטב את האזור המטופל.

חשוב לקרוא בעלון לצרכן על מנת לוודא מהן הוראות השימוש בקרם ומה הן תופעות הלוואי האפשריות. היום יש בשוק קרמים העשויים מכימיקלים. קרמים אלה ממיסים את השערה ומותירים בדרך כלל ריח קצת לא נעים. אך הם עושים עבודה טובה. הסוג השני הוא קרמים העשויים חומרים טבעיים ולרוב מותירים ריח נעים יותר. לכולם עלולה להיות השפעה לא חיובית על העור שלכם ולכן חשוב לעשות בדיקה קטנה על אזור קטן בגוף ולראות שהעור שלכם אינו מגיב בצורה חריגה כלשהי.

את הקרמים ניתן למצוא כמעט בכל סופר מרקט ובחנויות הקוסמטיקה. איך תדע איזה קרם כדאי לך לבחור? הנה 3 גורמים מכריעים בבחירת קרם להסרת שיער:

1)      כמה  זמן לוקח לו לפעול? קרמים שעובדים מהר מאוד סביר להניח שהם מכילים יותר מידי כימיקלים שעלולים להרוס את העור שלך בקלות. לכן חשוב לבדוק על האריזה של התכשיר כמה זמן לוקח להסיר את השיער. הזמן המומלץ הוא 6-10 דקות.

2)      כמות רבה של תופעות לוואי: אם אתה קורא על האריזה שיש המון תופעות לוואי כדאי אולי לא להשתמש בו. סביר להניח שיהיו רשומות תופעות לוואי אפשריות אך הן צריכות להסתכם באדמומיות וגרד קל. מעבר לכך, סביר להניח שכדאי שלא תרכוש קרם זה…

3)      האם הקרם קל לשימוש? חבל להסתבך עם קרמים הדורשים תפעול קשה. חשוב שיהיה לך קל להשתמש בקרם ושתוכל ליהנות מהתוצאות שלו.

בהצלחה עם מציאת הקרם הנכון שיכול לעזור לך להיפטר משיער מיותר!

ניתן גם לעשות הסרת שיער בלייזר

עוד על הסרת שיער