אולם אירועים – מה לשאול?

מחפשים אולם אירועים לחתונה או בר מצווה? מהם הדברים החשובים ביותר שעליהם כדאי להתעכב ואלה שאליהם חשוב לשים לב כאשר אתם באים לבחור אולם לאירוע הבא שלכם?

– בקרו במקום והתרשמו ממראהו הכללי – התאורה, הקירות, תחושת המרחב שהוא מספק. האם יש בו מרפסת? חצר? האם הוא מאוורר מספיק? האם המקום נקי? מומלץ לעשות זאת במהלך אירוע אמיתי ולהתרשם ממנו בפעולה, אך לזכור שייתכן והחוגגים הנוכחיים איבזרו את המקום גם בדברים שהמקום אינו כולל.

– בקשו לראות רשיון עסק בתוקף ו-וודאו שהוא עומד בכל תקנות הבטיחות מבחינת מספר יציאות חירום המסומנות כהלכה, מטפים, גישה לצוותי חילוץ וכמובן שאין בו מפגעים כגון חוטי חשמל חשופים, נזילות מים וכדומה.

– בררו מה כוללים שירותי האולם. האם מדובר בתשלום על האולם עצמו ותו לא, או האם אתם משלמים גם עבור שירות קייטרינג? אולם אירועים עשוי להיראות בתחילה כמקום שמציע שירות זול, אך אז מתברר שהסכום המדובר אינו כולל שירותים בסיסיים ביותר, עליהם משלמים אקסטרה.

– אולמות אירועים רבים מציעים ללקוחותיהם עסקאות חבילה הכוללות צלם, תקליטן ואף מעצב אירועים. הדבר עשוי לחסוך לכם אלפי שקלים, אך בררו גם עם נותני שירותים חיצוניים אם הדבר אכן משתלם והאם צוות המקום אכן מומלץ.

– במרבית המקרים, אולם חתונות סוגר את שעריו לאחר שאחרון האורחים עוזב את המקום ללא קשר לשעה, אך ישנם מקומות אשר מגבילים את החוגגים בשעת הסיום. בררו מבעוד מועד עד מתי אתם יכולים להישאר במקום, כדי שלא תיאלצו לשלוח את המשפחה והחברים הביתה בשעה מוקדמת.

בחירת אולם לאירועים עשויה להפוך לדבר מסובך, אך בהתחשב בעובדה שזו, סביר להניח, ההוצאה הגדולה ביותר על האירוע שלכם כדאי לוודא שאתם מקבלים את השירות הראוי ואת כל הדברים שעבורם שילמתם. שימו לב לפרטים ושאלו את כל השאלות הנכונות, כי להיות קצת נודניקים תמיד עדיף על פני גילויים מאוחרים מדי שגורמים לאכזבה.

כתיבת תגובה