אולם חתונות – עדיף במרכז

תמיד הייתם אלה שמביטים מהצד, עומדים ומתרגשים עם שאר החברים ובני המשפחה בקהל, או אפילו אוחזים באחת מכנפות החופה, אבל עכשיו היום הגדול שלכם מתקרב ואתם תהיו אלה שבמרכז העניינים, כי בחתונה שלכם אתם אלה שאליהם מופנות כל העינים.

אז דאגתם לקייטרינג מצוין, למוזיקה טובה גם לריקודים וגם לרקע, המון שתיה איכותית עם בר אקטיבי, שמלה יפה וחליפה מחויטת, הדבר האחרון ואולי החשוב ביותר הוא המקום שבו תערכו את האירוע. נראה שהבחירה תמיד מצטמצמת להכרעה בין אולם חתונות וגן אירועים, כאשר השיקולים העיקריים הם המחיר הגבוה של גן אירועים, לעומת הנוחות של אולמות האירועים בכל זמן ובכל מזג אוויר.

אך ברצוני לעסוק דווקא בהיבט אחר שעשוי להשפיע על ההחלטה והוא מיקומו של האולם או הגן הנבחר. אין ספק כי עריכת האירוע באחד מבין מגוון אולמות חתונה במרכז נחשבת ליוקרתית, וכמובן יקרה יותר מחתונות הנערכות בדרום הארץ או בצפונה. הסיבה העיקרית לכך היא נוחות ההגעה של מרבית האוכלוסיה בישראל, אשר מוצאת את הדבר פשוט יותר מאשר נסיעה ארוכה ליישובים בפריפריה.

גם אם אתם גרים בצפון הארץ, אך מרבית המשפחה והחברים מתגוררים באיזור אחר בארץ, מומלץ לחתום חוזה עם אולם אירועים במרכז ולא באיזור המגורים שלכם. הסיבה הפשוטה היא שכאשר הדרך לאירוע היא ארוכה, רבים מהמוזמנים פשוט יוותרו על האירוע, ואחרים אולי יגיעו אך וודאי לא תרצו שהאורחים שלכם ירגישו טינה על זה שגררתם אולם מאות קילומטרים רק כדי לראות אתכם מחליפים טבעות.

אם בכל זאת בחרתם אולם אירועים מחוץ לאיזור המרכז, מומלץ לארגן הסעה מסודרת מבעוד מועד שתציע לאילו שאינם מוצאים סידור אחר אפשרות להגיע לאירוע ולחזור הביתה בסיומו בנוחות וללא הוצאה מצדם.

לפרטים נוספים בנוגע לבחירת מקום לאירוע, היכנסו לאתר: www.ganhavradim.co.il/

כתיבת תגובה