איפה אפשר לחגוג בטבע?

גני אירועים 2010 – שמחה בטבע

בניגוד לתקופה בה ההורים שלנו התחתנו, שבה אולמות אירועים היו המקום האפשרי היחיד לחגוג בו חתונה או שמחות משפחתיות אחרות (בר או בת מצווה, ברית או בריתה), היום האפשרות של גני אירועים הפכה לאחת האופציות המובילות לזוגות צעירים המחפשים מקום להתחתן בו. גני האירועים הפכו לאפשרות מבוקשת, בזכות היתרונות המובנים במקומות אלו, לעומת אולמי אירועים.

למה גן אירועים במרכז עדיף על אולם חתונות?

הבחירה בגן אירועים על פני אולם שמחות, נובעת בעיקר מתוך היתרונות הטבעיים של גן אירועים. היתרון הבולט של גן אירועים הוא העובדה שהגן ממוקם תמיד בלב הטבע ומוקף תמיד בשדות או בפרדסים פורחים. לא תמצאו אתר רומנטי מזה לחתונה. האווירה הכפרית שתמיד קוסמת לנו, האירוע באוויר הפתוח (בניגוד לאולם שמחות שיכול להיות מחניק למרות המיזוג) ובעיקר האווירה הקיצית באתרים מסוג זה, עושים אותם לכדאיים לאירועים מבחינת האווירה שהם מעניקים.
בנוסף, בחלק מגני האירועים במרכז ישנה בריכה, מה שאומר שלאחר החופה, הילדודס מוזמנים לקפוץ למים, דבר שיכול להתאים לאירוע באביב או בקיץ. בחורף ובסתיו, לעומת זאת, תמיד ישנה אופציה של בחירה בגן אירועים שהוא גם גן מקורה, בעל קירות שקופים, בהם אפשר לראות את הירוק, הרטוב מגשם מסביב לחופה ולשולחנות, מה שאומר שאין וויתור על הצבע הירוק והאווירה הרומנטית של גן פורח. גן אירועים, מכיוון שהוא לרוב גדול בהרבה מאולם שמחות ושופע פינות טבעיות, מאפשר פריסה של פינות אלטרנטיביות באותן נקודות שבהן ספסלים נמוכים, כריות רכות ושטיחים (מה שנקרא "פינת זולה").

מה כדאי לבדוק בגן אירועים?

– מה כמות האורחים שהגן יכול להכיל?
– אולמות וגני אירועים עובדים ברב המקרים עם חברות קייטרינג, מומלץ לשאול את בעל הגן לגבי קייטרינג, לנוחיותכם.
– רצוי לברר איזה שירותים הגן מציע, כגון בר, מלצרות וסידור שולחנות.
– בגני אירועים ישנו גם מעצב אירוע מוסמך, שיוכל לעזור לכם לבחור את הצורה והעיצוב הכללי של אותו אירוע, להנאה מרבית של האורחים.
– אם מדובר באירוע שנערך בחורף, יש לברר לגבי בקרת האקלים בגן והאם מדובר בגן שהוא גם מקורה.

כתיבת תגובה