ארגון חתונה

בחתונה שלי, כך החלטתי, ההזמנות יופקו בבית דפוס מקצועי – לא פחות. לא אכפת לי לשלם יותר על עיצוב גרפי מקצועי, ולקבל תוצאה מעולה. בהתחלה, כשההכנות לחתונה היו בעיצומן, שלחתי את בעלי לכל מיני בתי עסק שעוסקים בתחומי הדפוס והגרפיקה. לצערי הרב לא יצא מזה הזמנות לחתונה, כי התברר לנו שעדיף לפנות לבית דפוס מקצועי (אבל מה – רכשנו הדפסה על קנבס במחיר מעולה, והיא תלויה אצלנו בסלון עד היום). מצחיק שבמקביל יכולנו לעשות כרטיסי ביקור לעסק של בעלי, ואפילו כרטיסי ברכה לברית/ה העתידיים שלנו…

אחרי שהחלטנו על כמות המוזמנים לחתונה, ידענו מראש שיהיו כמה כאלה שיבטלו או שיוסיפו מוזמנים בסופו של דבר. תמיד יש כאלה, וצריך לדעת להתחשב גם בזה. לכן עדיף להזמין כמות יותר גדולה של הזמנות, על מנת לא להגיע למצב שמישהו לא יוכל להגיע לאירוע. בסופו של דבר בחרנו בהזמנות לא-שגרתיות, בעיצוב של מגילת קלף עתיקה. אני חייבת להודות שהגרפיקאי שלנו, הוא שהעלה את הרעיון המקורי הזה. לא יצא לי לראות הרבה הזמנות חתונה בעיצוב שכזה.

אחרי ההזמנות ורשימת המוזמנים, התפנינו לעסוק בחיפושי אולם אירועים. האמת שמראש רציתי גן אירועים פתוח לקבלת הפנים ולחופה, ורק לאחר מכן לכנס את כל המוזמנים באולם לארוחה ולריקודים. בהתחלה התרכזנו באולמות אירועים שנמצאים באזור שבו אנו מתגוררים, אבל הבנו שלא ייצא מזה יותר מדי. המחירים המופקעים שלוקחים באזור המרכז הם פשוט יותר מדי; ממש לדפוק קופה על חשבון המתחתנים (מה פלא שאומרים שזו תעשייה בפני עצמה). כך נותרנו עם האפשרות לעשות את החתונה במקום אחר, קצת יותר מרוחק, בשפלה ודרומה.

מצאנו אולם וגן אירועים ואפילו קיבלנו DJ ועוגת חתונה כלולים במחיר. לא ייאמן. ישבנו עם ה-DJ החביב, עשינו רשימה של כל המוזיקה הכי טובה, וגם דאגנו לסוגים שונים של מוזיקה באירוע (כדי שהמבוגרים יותר לא יתבאסו לגמרי). אין מה לדבר, יצאתי מרוצה. קבלת הפנים הייתה מעולה והאוכל מעורר תיאבון; החופה הייתה מרגשת ולא האמנתי שכך ארגיש כשהטבעת, שקנינו לפני חצי שנה, תעלה לי על האצבע בכלל (מזל שעשיתי דיאטה לפני). האורחים היו מרוצים וחילקו חיוכים מצד לצד. אפילו אימא שלי, שתמיד יש לה משהו להגיד – לא מצאה הפעם שום סיבה למרירות.

למרות שכולנו יודעים שאחוזי הגירושין בארץ גבוהים, עדיין אומרים שחתונה היא אירוע של פעם בחיים. אני חייבת להסכים. כי כשמתחתנים לא חושבים האם יום אחד זה יסתיים בחלוקת רכוש; פשוט נהנים מהרגע, מהחופה ומהאורחים, וכמובן – איך אפשר בלי צלם האירועים שמנציח לנו כל רגע ושנייה. החלטנו גם לעשות מגנטים לאורחים, עם תמונות מהאירוע, וזו הייתה הצלחה גדולה. כולם נהנו מהאוכל, מהשירות ומהמוזיקה הטובה. אני מודה לאלוהים על מזלי הטוב ועל כך שזכיתי לאהוב.

כתיבת תגובה