בחירת מובילים

כל אחד מאתנו זקוק לשירותי הובלות כמה פעמים בחיים. כשאנו עוזבים את בית ההורים לדירה ראשונה משלנו, כשאנו עוברים בין כמה דירות רווקים ולבסוף כשאנו מוצאים אהבה ועוברים לדירה גדולה. לאחר מכן עוברים עם כל המשפחה, מעבירים את המשרד וכן הלאה. אפילו במדינה קטנה כמו ישראל, קשה להסתדר בלי שירותי הובלות שעוזרים לנו להעביר את חיינו ממקום למקום.

שירותי ההובלות מתחלקים לשני סוגים: ההובלות הגדולות וההובלות הקטנות. הובלות גדולות נועדות למי שצריך להעביר תכולה רבה. הם משמשים בעיקר משפחות גדולות, בתי עסק מרובי ציוד וכדומה. הובלות קטנות נועדות למי שצריך להעביר מעט ציוד והן מתבצעות ברכבים קטנים יותר.

הובלות קטנות משמשות אנשים המעוניין להעביר חפצים בודדים אשר אין להם היכולת להעביר לבד כמו ספה, מקרר, פסנתר וכדומה. הובלות קטנות הן טובות גם עבור מי שעובר דירה או משרד אך אין לו הרבה מאוד חפצים.

הובלות קטנות לסטודנטים

סטודנטים משתמשים המון בהובלות קטנות כשהם עוברים דירה. לסטודנטים בדרך כלל אין הרבה רכוש והוא מסתכם בארגזי בגדים וספרים, כמה רהיטים קטנים ומכשירי חשמל קטנים. בנוסף, לסטודנטים אין הרבה כסף, ולכן הובלות קטנות לסטודנטים הן פתרון מושלם עבורם.

הובלת משרד

הובלות קטנות הן פתרון מעולה גם עבור מעבר של משרדים לא גדולים. רוב החפצים שיש להעביר במשרד הם בדרך כלל רהיטים קטנים כמו כסאות ושולחנות עבודה. מלבד זאת מעבירים בעיקר חפצים קטנים (כלי כתיבה, ניירות וכדומה). לכן, לפעמים חבל להזמין משאית גדולה ויקרה יותר ואפשר להסתפק בהובלות קטנות.

איך לבחור מובילים

כדי לפתוח חברת הובלות קטנות צריך רק רכב בגודל בינוני ומעלה. לכן יש המון חברות כאלו וביניהן הרבה מאעכרים. כדי לבחור בחוכמה יש להקפיד על מספר כללים אשר ימנעו מכם עוגמת נפש ביום המעבר: ודאו שלמוביל יש רשיון עסק תקף, ודאו שיש לו ביטוח על החפצים בזמן המעבר ומה הוא כולל. הקפידו לקבל הצעת מחיר מפורטת (במיוחד במקרים שבם צריך לפרק רהיט ולהרכיבו מחדש) שמבהירה שאין תשלום טיפים בנוסף לשירות, והקפידו שזמני ההגעה של המוביל רשומים במפורש.

כתיבת תגובה