ביטוח רכב התואם לצרכיכם

מכיוון שזו חובה להיות בעל ביטוח חובה, חשוב לרכוש את הביטוח הנכון ביותר עבורכם. פוליסות ביטוח מסויימות יכולות להיות מאוד יקרות, ועל כן לתת לכם כיסוי שאתם כלל לא זקוקים לו. ישנה קשת רחבה של פוליסות ועליכם להכיר את כולן לפני שאתם באים לרכוש ביטוח לרכבכם. על מנת לעשות את בחירת הביטוח קלה יותר, להלן מספר טיפים- כייצד למצוא את ביטוח הרכב המתאים לצרכיכם.

1.חשוב להבין את הסוגים השונים של כיסויי הביטוח. ביטוח אמין יכסה אתכם במקרה שתהיו מעורבים בתאונת דרכים, בין אם זה באשמתכם ובין אם לא. וכן זה מכסה את ההוצאות הנגרמות לרכב האחר, הן הפיזיות והן הרפואיות. ביטוח התנגשויות יכסה את ההוצאות שלכם על הרכב, במקרה של תאונה. ביטוח זה מומלץ לבעלי מכוניות יוקרתיות.  ביטוח מקיף מכסה הוצאות על נזקים שלא נגרמו מהתנגשות, כגון: וונדליזם, גניבה או נזקים ממזג אויר רעוע. כיסוי זה אף מכסה את הנזק כאשר נהגים אחרים, נוהגים ברכבך.

2. על מנת למצוא פוליסת ביטוח העונה על הצרכים שלכם, ראשית עליכם להחליט כמה אתם מוכנים להוציא על ביטוח רכב, מידי חודש. קחו בחשבון שעליכם לרכוש לפחות ביטוח חובה ולכן הסכום האמור חייב להיות מינימום עלות של ביטוח חובה. במידה ויש ברשותכם ביטוח חובה ואתם פוגעים במישהו, אתם צפויים לעמוד מול הוצאות גדולות מאוד. קחו בחשבון כמה אתם מסוגלים להוציא בבת אחת, במקרה של תאונה. רוב האנשים ירכשו ביטוח מקיף, על מנת להעניק לעצמם כיסוי מרבי. באם יש לכם רכב ששוויו נמוך ואתם מעוניינים להחליף אותו בקרוב, רצוי שתבטחו את הרכב בביטוח הרחב ביותר, על מנת שלא תיקלעו למצב בו תהיו מעורבים בתאונת דרכים ותשלמו הון על הרכב שאתם מעוניינים להחליף ממילא.

3. באם אתם מעוניינים להוריד את פרמיית הביטוח שלכם, אתם יכולים לפעול לפי תמריצים שונים שיקזזו מהעלות החודשית שלכם.

לדוגמא: העלייה בהשתתפות העצמית, תפחית את התשלום החודשי שלכם לביטוח. לפני שאתם מתחייבים על השתתפות עצמית גבוהה, חשוב לוודא שאתם יכולים לעמוד בהוצאות במקרה של תאונה. הנחות נוספות ינתנו למי שיש קילומטראז' נמוך, הזעקה או ציוד המתריע על גניבה, רכישת ביטוח למספר רכבים, רכב "ירוק" (ידידותי לסביבה) ועוד.

ככל שתכירו יותר אפשרויות שחברת הביטוח יכולה להציע לכם, כך תוכלו למצוא את הפוליסה הטובה ביותר עבורכם. כאשר אתם עורכים סקר שוק, חשוב שתחשפו לכל הכיסויים ומה זה אומר לגביכם, אם וכאשר תהיו מעורבים בתאונת דרכים וכן איזו חברה תספק עבורכם את המחיר המשתלם ביותר. בפורום רכב ניתן למצוא מידע נוסף בתחום ביטוח הרכב

כתיבת תגובה