ביטוח רכב

תוכלו למצוא כיום בישראל גופים רבים שמוכרים פוליסות ביטוח רכב. השאלה הגדולה והמהותית ביותר: מאיזה גורם בענף הביטוח כדאי לרכוש את ביטוח הרכב? מי החברה שתספק לכם גם מחירים זולים וגם שירות הולם ואדיב. שילוב מתבקש שלו אנו מצפים בכליון עיניים גם בתחומים אחרים, בין אם בחיפוש אחר מוצר ובין אם בחיפוש אחר שירות. הפתרון האולטימטיבי יהיה להשוות מחירי ביטוח רכב שאנחנו ניגשים לרכוש את הביטוח. מה הבעיה עם השוואת מחירים? הבעיה היא שיש לעיתים קרובות אותיות קטנות ושההשוואה לפעמים לוקחת כמה ימים. זה לא כמו לגשת לקניון ולהשוואת גופיה של זארה עם גופיה של קסטרו.

אם כן כפי שאמרנו רצוי שתשוו מחירים. רק תיזהרו מכאלו שמדברים באוויר ולא כל כך עומדים מאחורי הבטחותיהם. כיום יותר מאי פעם יש המון כאלה – במיוחד בשוק ביטוח הרכב – שגועש כיום יותר מאי פעם. חשוב לבוא עם הרבה בטחון עצמי וגישה חיובית להשוואת המחירים, חשוב שתבואו גם עם מקסימום מידע על מה שאתם צריכים – כך תוכלו לוודא שאתם במסלול הנכון ולא מדברים שטויות.

איך יודעים שמצאנו את ביטוח הרכב הנכון? לא קל האמת – אבל לפעמים זה קורה – אנחנו מוצאים תוך זמן קצר את הפוליסה המשתלמת ביותר עבורנו וכמו כן גם שירות הוגן והולם. המלצות גם הם יכולות לעזור לנו פה. אין כמו המלצה על שירות של מישהו ממכר או חבר שלכם. כך תוכלו לדעת שהסיכון שלכם ליפול בפח הינו נמוך. אם תצליבו מידע חיובי מכמה גורמים שונים – תוכלו כבר לישון בשקט J.

ישנם מספר אתרים ברשת שמספקים לכם שירות השוואת מחירי ביטוח – ודואגים לכך שחברות הביטוח ירדפו אחריכם ולא להפך כפי שקורב בדרך כל.. השירות הוא כזה:

א.      אתם משאירים את כל הפרטים הרלוונטיים באתר האינטרנט.

ב.      אתם מחכים לכמה שיחות טלפון שיגיעו תוך שמן קצר.

ג.       אתם בוחרים את ההצעה שעושה לכם את זה.

פשוט, קל ונוח לא ככה?

לחצו כאן להשוואת מחירי ביטוח רכב בישראביט

לחצו כאן להשוואת מחירי ביטוח רכב בקולביט.

כתיבת תגובה