בר לחתונה – כל מה שחם

מה יכול להרים גם את האירוע המנומנם ביותר על הרגליים? הרבה מאוד אלכוהול טוב! גם מי שלא מתלהב יותר מדי משתייה חריפה אינו נמנע מהרמת כוסית לחיים באירועים מיוחדים, ולכן השקעה בבר לאירועים היא אחת מהחשובות שתעשו בעת תכנון האירוע.

בחירת בר לאירועים תלוייה במגוון גורמים, ביניהם סוג הבר המוצע וסגנון ההגשה, סוגי המשקאות ותוצרתם, המחיר וכמובן אופי האירוע.

שיקול ראשון הוא סוג המשקאות שתציעו באירוע שלכם – האם תבחרו בתוצרת חוץ או תוצרת מקומית? האם תעדיפו להשקיע בבירה ו-ויסקי איכותיים ותוותרו על משקאות טרנדיים כמו ייגרמייסטר וקאווה, או שתחליטו לפנק את המוזמנים שלכם במיטב המשקאות החריפים שניתן למצוא בשוק? כל אלה משפיעים על המחיר ועל החוויה, הכל תלוי בכמה תרצו להוציא עבור השירות.

בחירת שירותי בר תלויה גם באופי האירוע עצמו, שכן בר לחתונה נוטה להיות שונה במהותו ואיבזורו מבר לחגיגת בר מצווה, למשל. באירועים משפחתיים כגון בת מצווה, בר מצווה, בריתות ודומיהם מבנה קהל האורחים נוטה להיות מבוגר יותר – דודים ודודות, סבים וסבתות וחברים של ההורים – וכן, האירוע עצמו נחשב לסולידי יותר מחתונה. לכן באירועים מסוג זה ניתן לבחור בבר בסיסי, עם כמה משקאות איכותיים נבחרים שקולעים לטעמם של מרבית האורחים.

בחתונה, הנטייה היא להשקיע יותר במשקאות מתוצרת חוץ ובפינוקים קטנים לצד השתיה, שכן שירותי בר לאירועים מציעים לנו מגוון אטרקציות פרט לאלכוהול – עם ממתקים, קרטיבים אלכוהוליים, שוקולדים ומנות מרעננות נוספות. כמו כן, קיימת האפשרות לשכור את שירותיו של בר אקטיבי, אשר מציע למוזמנים צורת הגשה ייחודית עם משקאות שמגיעים עד לרחבת הריקודים ומעודדים את האורחים להשתתף בחגיגה.

בסופו של דבר, הכל תלוי בהעדפותיכם האישיות ובתקציב הפנוי, אך חשוב לזכור שאין צורך ולרכוש עשרות בקבוקי רמי מרטין בעשרות אלפי שקלים רק כדי להרשים את האורחים, לרוב פשוט אפשר להסתפק כמה בקבוקי וודקה וויסקי טובים כדי להעלות את מפלס מצב הרוח.

כתיבת תגובה