גירושין מוקדמים מדי

בעיות במערכת היחסים? נראה שאין יותר מה לעשות? קשר בריא בין בני זוג הוא עמוד התווך לחיים מאושרים. כאשר הבטחון בזוגיות מתערער הרי שחשוב ביותר לטפל במה שמטריד טרם הבחירה הקיצונית בפרידה או גירושין. זוגות רבים שואלים את עצמם שמא בדקו את כל האלטרנטיבות הקיימות להציל את מערכת היחסים? האם הכל כבר אבוד, או אולי עוד יש אופציה לכונן מחדש משהו טוב בתוך מה שהתערער? טיפול זוגי יכול להוות קרקע תומכת למציאת עמק השווה במערכת היחסים. אימון או ייעוץ זוגי נותן לזוג דרכים לסיוע להם בהתמודדות בעיות ביחסים הזוגיים.

אינספור סיבות עשויות לגרום בקעים בחיים הזוגיים, החל בבעיות בתפקוד המיני ועד משברים נפשיים או אף אלימות. אולם פירוק החבילה אינו תמיד הפתרון. לפני שמפרקים את הזוגיות, תמיד קיימת האפשרות לגשת למומחה לזוגות שיכול לעזור ולהכניס קצת פלפל לזוגיות.

חשוב לזכור כי יועץ זוגי אינו תחליף להשקעה יומיומית ואין זה אומר שכל בעיה בזוגיות ניתנת לפתרון במסגרת הטיפול. הכל כרוך במאמץ משותף בהכוונה של איש מקצוע, אשר מכוונת לגשר על פערים. בכל מקרה, הטיפול לא מסוגל לתת מענה לסיטואציות שבהן בני זוג פשוט אינם מתאימים, דבר שעלולים לגלות אחרי ניהול מערכת יחסים ממושכת.

עם זאת זכרו שאם אתם לא שמחים מחייכם המשותפים, היעדר החלטה אתם עשויים להגיע לסיטואציה שבה הקשר כבר ימות, עד המצב שבו כבר אין בסיס לטיפול. אך אילו בעקבות הטיפול תחליטו דווקא להיפרד, אימון זוגי עשוי להציע לכם את הכלים לעשות זאת בצורה הבריאה ביותר, וגם זה הישג גדול.

אז אם מתאים לכם לקרוא עוד על נושא בעיה בזוגיות או גירושין שובו בקרוב וקראו את המאמרים הבאים באתר.

כתיבת תגובה