גן אירועים עם אולם

רבות נכתב על יתרונותיהם של גני אירועים על פני האולמות השונים, בעיקר בהתבסס על הסטיגמה המסורתית של אולמות האירועים כמתחמים מיושנים ומסוגננים על גבול המצועצע, אך בהשוואה זו תמיד נפקד מקומם של מרכזי האירועים החדשניים המשלבים את הטוב המספק כל גן אירועים עם הצד החיובי שבאולמות האירועים בסגנון מודרני.

גני אירועים מציעים לנו מרחבים שקשה למצוא אצל אולמות אירועים באותה הרמה – גנים ירוקים, אוויר טוב, ודונמים של טבע מטופח שאין באף אולם אירועים. אך אותו האוויר הפתוח מתאים רק כאשר מזג האוויר נוח, ובישראל כידוע חודשים ארוכים של חום המלווים בתקופות סוערות לא פחות, כך שימים נוחים אמנם אינם נדירים, אך גם לא קיימים בכל יום בשנה.

גן אירועים שבתחומו אולם מאפשר לנו להנות משני העולמות – להציע לאורחים להסתובב באווירה הקסומה של גן רחב ידיים, אך במידה והאוויר הפתוח אינו מתאים לכולם, או אם החזאי החליט אחרת, ניתן פשוט להיכנס לתוך האולם ולהמשיך שם, לפחות את חלקי הערב הדורשים ישיבה ארוכה או ריקודים שאינם מתאימים בגשם או בחום.

גנים המשולבים ביחד עם אולם אירועים מאפשרים לנו את הבחירה היכן לערוך כל חלק של הערב. זוג אחד יכול לבחור בחופה המתנהל תחת כיפת השמיים, המלווה לפניה בקבלת פנים לאור הירח, ולאחר מכן מעבר אל תוך האולם הממוזג והסגור לחלק הריקודים והארוחה. לעומתם, זוג אחר עשוי לבחור להציע מתאבנים בין ארבעה קירות, ודווקא ריקודים ומנות עיקריות בישיבה סביב שולחנות בחוץ.

המרחב העצום שמציעים האולמות המוקפים גנים מאפשר לנו לערוך אירוע ככל העולה על נפשנו ואשר תואם את טעמנו. אולי השאלה שעולה עתה צריכה להיות האם להתייחס למקומות אלה בתור גני אירועים שבלבם אולם, או להפך, אולמות אירועים המוקפים בגן.

כתיבת תגובה