גנן אוהב גינות?

מתישהו בסביבות גיל 40-50, ולפעמים גם קצת לפני כן, אנשים רבים מוצאים את עצמם בנקודה בחיים שבה הדבר היחיד שמתאים להם לעשות הוא לשבת קצת, להירגע, וליהנות מההישגים אליהם הגיעו עד כה – עבור חלק מהאנשים מדובר בהנאה מהתקדמות בסולם הדרגות בעבודה, עבור אחרים מדובר במשפחה גדולה ואוהבת, ובשביל אנשים רבים מדובר בביתם הפרטי, בעדיפות גדולה לבית עם גינה יפה.

ובאמת, קשה למצוא דבר יפה, מרגיע ומקסים יותר מאשר גינה גדולה ומטופחת. מקום לשבת בו עם כוס הקפה והעיתון של הבוקר, לארח חברים ובני משפחה, לשחק בו עם הילדים או הנכדים, או לגדל בו פירות ירקות ופרחים. אבל בגילאים הללו לא תמיד יש לנו את הפנאי לעסוק בגיזום ונטיעה, ולכן רובנו בוחרים לשכור גנן לביצוע העבודה. להלן כמה טיפים לבחירת גנן:

– לא בטוחים את מי לשכור למטרת עבודות גינון? אין כמו המלצה טובה. שאלו שכנים מי מטפל בגינה שלהם ואם הם מרוצים מרמת השירות של הגנן שלהם.

– העדיפו לקבוע יום ושעה קבועים להגעת הגנן או הצוות, כך תוכלו לדעת שהגינה שלכם מקבלת טיפול קבוע ומתמשך.

– בחרו בבעל מקצוע שעוסק בכל היבטי הטיפול בגינה ולא רק בחלקם: שתילה וזריעה, ניכוש ועישוב, הדברת טפילים, גיזום, תכנון הנוף, בחירת סוגי הצמחים ותכנון השקיה.

– אמנם קל יותר לשכור גננים, אך הדבר לא מהווה תחליף להנאה ולסיפוק שמקבלים מטיפול עצמאי בגינה. נסו להקדיש למרחב הזה מספר שעות בכל שבוע – גם תחסכו כסף וגם תהנו.

מחפשים שירות עיצוב גינה? אולי תתעניינו גם באתרים בנושא הקמת גינה או בעלי מקצוע. קריאה מהנה וטיפול נעים בגינה!

ישנה תגובה אחת על “גנן אוהב גינות?

 1. היי חברים,
  אני מעוניין לרכוש את שירותיו של מעצב בתחום עיצוב גינות מקצועי, שיעצב את הגינה שלי
  אם יש מישהו שמעוניין,
  אנא צרו עימי קשר במייל
  תודה,
  דורון ביטון

כתיבת תגובה