דוד אסייג – מוצאים צלם

מתחתנים ועדיין לא מצאתם צלם? כאשר מתחתנים, צילום אירועים איכותי ומקצועי זהו אחד הדברים שאסור לוותר עליהם. אחרי שבועות ארוכים של תכנונים והתרוצצויות, יום החתונה סוף סוף בפתח. הכלה הקורנת מעבירה את הצהריים ביחד עם אמא והחברות הקרובות, בריצה בין המאפרת למעצבת השיער. החתן הסמוק מעביר את הצהריים בהתגברות על החמרמורת ממסיבת הרווקים ובכסיסת ציפורניים נרגשת.

כשהערב מגיע, כולם מתחבקים, מתרגשים ובעיקר שותים הרבה. אחרי שבוע או שבועיים קשה לזכור מה היה בכלל בחתונה. ואין דבר שיישמר את הזיכרונות בצורה טובה יותר מדיוידי אישי ואלבום תמונות מקסים.

צילום אירועים כבר המון זמן כולל הרבה יותר מקלטת וידאו עם אפקטים מגוחכים וערימת תמונות מטושטשות שהסידור שלהן באלבום מוטל עליכם; צלם אירועים מודרני ומקצועי ברוב המקרים מציע צוות צילום מלא שמתעד את הערב, שירות עריכת וידאו ממוחשב ועיצוב אלבום חתונה אישי, כך שזמן לא רב אחרי האירוע בידיכם יהיה סרט איכותי ואלבום מקסים בהם תוכלו להסתכל בכל פעם שתרצו להזכר מחדש ביום המרגש בחייכם.

בעת פגישה עם הצלם, הקפידו לבקש לראות תיק עבודות סטילס ווידאו מאירועים אחרים אותם צילם ובידקו אם אתם אוהבים את סגנון העריכה והצילום. בנוסף, חשוב לוודא ולשאול האם בשעות שלפני החתנוה מתלווה אל הזוג צלם שמתעד את החתן והכלה ברגעים הקטנים שלפני החופה. בקשו בנוסף שתינתן לכם האפשרות להחליט אילו מהתצלומים ייכנסו לאלבום החתונה, כדי שלא הכל יהיה נתון להחלטת הצלם. לבסוף, הקפידו לבקש העתקים דיגיטליים של הצילומים וכן, מספר עותקים מסרט החתונה, ליתר ביטחון. ואחרי כל זה, הכי חשוב, תיהנו בערב המיוחד שלכם!

לפרטים נוספים על צלמים מומלצים בקרו באתר? דוד אסייג או בואו לשמוע המלצות על דוד אסייג וצלמים איכותיים נוספים. כמו כן, הנכם מוזמנים לקרוא מאמרים מרתקים ומועילים במגוון נושאים באתר xn—-1hcgedv9cky.magicblogs.net/

כתיבת תגובה