הובלות לדירות

הפעם הראשונה שבה אתם עוזבים את בית ההורים ועוברים לדירה משלכם יכולה להיות מרגשת במיוחד. אך בפעם הראשונה אתם לא נדרשים לארוז תכולה של דירה שלמה ולהעבירה ביום אחד לדירה חדשה. רק בפעם השנייה והשלישית שבה אתם עוברים דירה אתם יכולים להבין באמת למה כולם רואים הובלות דירה ככאב ראש אחד גדול.

הובלת דירה, על כל חפציה, ארגזיה ורהיטיה, יכולה להיות סיוט מתמשך עבור לא מעט אנשים. המשותף למרביתם של אותם אנשים הוא היעדר תכנון מוקדם. כי הניסיון מוכיח שעם מעט מחשבה ותכנון מקדים, כל הובלת דירה יכולה להיות פשוטה, קלה ומהירה. במאמר זה מרוכזים כמה טיפים שיכולים לעזור לכם לבצע הובלת דירה על הצד הטוב ביותר.

הטיפ החשוב מכולם הוא לא לדחות את האריזה לרגע האחרון. אם אתם מבצעים הובלת דירה שלמה, ולא רק חדר, עליכם להתחיל לארוז כחודשיים לפני מועד המעבר. התחילו קודם לארוז את החפצים שאינם בשימוש יומיומי, ורק בימים האחרונים ארזו את החפצים החיוניים: כלי אוכל יומיומיים, כלי רחצה, כמה בגדים וכדומה.

כמו כן חשוב להקפיד לארוז לפי חדרים. כדי שביום הובלת הדירה יהיה לכם גם קל לפרוק את הארגזים, הקפידו לא לארוז בארגז אחד חפצים ממספר חדרים. על כל ארגז רשמו לא רק את תכולתו, אלא גם לאיזה חדר הוא מיועד בדירה החדשה. ביום הובלת הדירה הסבלים ידעו בדיוק היכן להניח כל ארגז.

לא כדאי להסתפק רק ברישום תכולת הארגז ולאיזה חדר הוא מיועד על גבי כל צדי הארגז. לעיתים הובלת דירה מתבצעת על-ידי סבלים שאינם יודעים לקרוא עברית. לכן מומלץ גם להדביק מדבקות צבעוניות על הארגזים – צבע אחר לכל חדר. ביום הובלת הדירה סמנו כל חדר בצבע המיועד לו, וכך לכל סבלים יהיה קל ונוח יותר. אפילו אם הם דוברי עברית ופשוט לא מבינים את כתב היד שלכם.

עוד טיפ חשוב להובלת דירה יעילה הוא מספור הארגזים שלכם והכנת רשימה המפרטת את כל מספרי הארגזים ותכולתם. רשימה זו תתגלה כמועילה ביום הובלת הדירה כשתחפשו את הארגז עם המחבת. כך תוכלו מיד לאתר את הארגז המבוקש.

מרבית האנשים לא מספיקים לפרוק אפילו חלק מהארגזים שלהם ביום הובלת הדירה. לכן חשוב להכין גם תיק ובו חפצים שתזדקקו להם בלילה הראשון בדירה החדשה: מצעים, כלי רחצה, בגדים ואולי גם כמה סנדביצ'ים ליום הובלת הדירה. כך תדעו שכל מה שאתם זקוקים לו נמצא בהישג יד, גם אם הובלת הדירה תסתיים מאוחר בלילה.

ולבסוף, לפני כל הובלת דירה, הקפידו לברר מספר פרטים חשובים עם חברת ההובלה: גודל משאית ההובלה, כמה סבלים יבצעו את הובלת הדירה, באיזו שעה הם אמורים להגיע אליכם ומהי שעת הסיום המשוערת. כמו כן חשוב לוודא שאתם מבצעים הובלת דירה עם חברת הובלה שיש לה ביטוח על תכולת הדירה. כך תוכלו להיות בטוחים שגם אם אחד מהחפצים שלכם יינזק במהלך הובלת הדירה, תקבלו את הפיצוי ההולם לכך.

ישנה תגובה אחת על “הובלות לדירות

  1. אתר מומלץ בתחום ההובלות – הובלות בישראך. כנסו וקבלו 5 הצעות מחיר ממיטב חברות ההובלה בארץ בקליק

כתיבת תגובה